111

Постійні візити високопосадовців до Тернополя викликають неабияку хвилю обговорень в соцмережах. Що забув Порошенко і Гройсман на Тернопільщині? Лише 30 травня прем’єр-міністр вертольотам облітав нашу область, оглядаючи як тривають ремонти доріг. Звичайно, це якась дурня і за наш з вами рахунок, шановні платники податків. Проте оточення високопосадовців розважає їх, щоб продемонструвати свою потрібність і значимість…

Адже дороги ремонтують приватні компанії. Контроль їхніх робіт повинні проводити відповідні структури з обладнання, а не Вова на вертольоті.

Так само у грудні минулого року Гройсман приїжджав літаком попробувати яблук у приватній компанії колишнього регіонала Крижовачука, який став депутатом облради від блоку панамських патріотів.

Минулого тижня Петро Порошенко побував на відкритті лабораторного корпусу Тернопільської університетської лікарні. Установа надає платні послуги. Якого милого за наші кошти гарант рекламує чийсь бізнес? Чи це бізнес-проект входить до його орбіти?

Є інформація, що перші особи країни так зачастили на західну Україну, бо незабаром мають стартувати дострокові вибори. Які саме- парламентські чи президентські – невідомо. Чинна влада не дуже хоче виборів. До них нібито змушують їх європейські та американські союзники, які бачать плінтусовий рівень довіри до Порошенка президента, Гройсмана – керівника Кабміну та Верховної Ради.

Будь-які процеси також необхідно розглядати з економічної сторони. Високопосадовці тепер не крадуть просто гроші, а за бюджетні кошти налагодили потужні схеми їх освоєння.

 3 comments

  1. Максим

    Уявіть собі Ангелу Меркель яка прилетить вертольотом перевірити як ремонтують дорогу. Уявили? Чи Макрона, який прилетить на винзавод, щоб скуштувати вина? Уявили? Це був би їхній останній приліт за кошти платників податків! А нам, ..ять, це втирають, і ми це ковтаємо! І знову цих дармоїдів обираємо. Бо цукерки файні…

  2. Степан

    Чують,що пахне смаленим,бо вже остогидли усім своіми пиками і ненажерливістю!!!

  3. Даник Михайло

    Там пан Петро щось бовкнув ще в червні на преконференції з журналістами, що буде “розпускати” райдержадміністрації. Щось таке, що тоді ніхто не надав цьому якогось значення. А тепер ясно : Барну С.С. як “доброго” керівника області хочуть загітувати до Києва на якусь посаду в уряді, бо що хлоп буде робити, як адміністрацій не буде. Зарекомендував себе добре : 36 громад при його сприянні “зліпилося”, а розділити перед ними обов”язки по ремонту доріг НЕ ГОДЕН. Та що він ГОДЕН, як він в армії не бував, сержантського стусана не відчував. Не може, хлоп, розділити обов”язки – і контролювати виконання. Досить легка робота, треба тільки мати голову. І бажання щось доброго, довгостроково-доброго зробити для свого краю. Сам же з цих країв родом, і їде додому до батьків в Нагірянку Чортківського р-ну, то не бачив який там спуск в Ягільниці ?? Є всі попереджувальні і обмежувальні знаки ? Або після аварії недавньої прийняті якійсь заходи по покращенню використання небезпечної ділянки дороги. З оргвисновками ! Хіба була створена якась комісія по виявленню причин аварії?? Хто це має організовувати ? І КОНТРОЛЮВАТИ виконання. Очільнака (ів) областей треба вибирати. Щось подібне як облдержадміністрація мусить бути, тільки у вигляді облвиконкому. А Ви як вважаєте ??

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.