111


Про невдале окозамилювання Гройсману на Тернопільщині під час інспектування ремонту дороги біля Збаража, інтернет-газета “Про все” писала нещодавно.

Ми розмістили детальний фоторепортаж та відеозаписи із тих подій.

Проте, чимало читачів попросило редакцію вирізати невеличкий шматок відео, де б можна було чітко почути претензії керівництва країни до тернопільського дорожнього начальства. Тернополяни, яким вистачило терпіння переглянути 29-хвилинний ролик ( а таких виявилось понад тисячу осіб) здивовані, що навіть для показухи тернопільська братія не спромоглася каткувати якісний асфальт, завести відповідної калібрації щебінь…

2 comments

  1. МИХАЙЛО

    На другий приїзд пана Прем”єра на Тернопільщину “запрошу” його з інспекторами до Скали-Подільської. Нехай своїм оком подивиться на місцевих керівників області і доріг зокрема. Впевнений, що поки Ґройсман звідси доїде до файного міста, то очільник ТОДА і нач. Облавтодору самі поскачуть в Тернопільський став. Як, вже й гроші виділено на ремонт моста, і за 8 років не спромоглися відновити дорогу. Це ж транспортна артерія не тільки нашої області. Барна вже 3 роки “керує”. Тому він всякі наради-симпозіуми возить в Кременець, в Збараж чи Бережани. Йому стидно поважних гостей везти на Борщівщину, показувати безґосподарність. Ніколи ніякої офіційної наради, критичної (з оргвисновками), подібно як виїздний виконком організувати не може в нас. Приїзжайте, подивіться, ріщайте і робіть. Ще й борщем накормимо, тільки робіть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.