Два місяці тернополянам не подавали гарячої води, а тепер “вимкнули” за борги

Поділитися
ЩЕ ТРОХИ І ПАРТІЯ СВОБОДА ОЗОЛОТИТЬСЯ НА ТЕРНОПОЛЯНАХ

Схоже, міський голова Тернополя Сергій Надал не припиняє спроб переконати мешканців файного міста, що котельні на торфі – це благо. Воно й зрозуміло – мер лобіює бізнес-інтереси своєї родини та однопартійців, які вклали мільйони гривень у цю авантюру.

Вчора КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” повідомило, що в зв’язку із заборгованістю населення за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання в сумі 38 млн. 200 тис. грн., підприємство позбавлено економічних можливостей проводити поточні розрахунки за використані паливно-енергетичні ресурси (природний газ, електроенергія, тощо), було тимчасово припинено надання послуги з гарячого водопостачання від сьомого серпня у будинки, які під’єднані до котелень за наступними адресами: Лозовецька, 3а, Шкільна,5, Тролейбусна, 7б, І. Франка, 16, Транспортна,7б, Лемківська, 23.

Про відновлення послуги буде повідомлено додатково. Просимо тернополян якнайшвидше розрахуватися за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання!

Перепрошуємо тимчасові незручності, насміхається адміністрація КП “ТМТКЕ” яка вже більше двох місяців не подає гарячу воду тернополянам.

 

Facebook.com став найпопулярнішою соціальною мережею в Україні

Підстаркуватий коханець навідався в гості до голови тернопільської облдержадміністрації