Підстаркуватий коханець навідався в гості до голови тернопільської облдержадміністрації

Поділитися

Подейкують, Богуслаєв витрачає сотні тисяч доларів на розваги з молодими дівчатами, які годяться йому в онуки. Екс-депутата від Партії регіонів В’ячеслава Богуслаєва бачили у Москві з 21-річною мешканкою Запоріжжя, яку начебто звати Оленою Неборачко. Дівчина, не соромлячись, мацала власника “Мотор Січ” за геніталії.

Підстаркуватий регіонал В’ячеслав Богуслаєв, який перебуває в надійних руках молодої коханки, днями відвідав тернопільський аеропорт. 78-річний екс-нардеп від “Партії регіонів” В’ячеслав Богуслаєв поляпав язиком зі Степаном Барною та іншими підлабузниками при кориті. Нинішній член-мільйонер депутатської групи “Воля народу” прилітав, звісно, щоб отримати ще більші прибутки…

За 2017 рік Богуслаєв “заробив” 777 мільйонів гривень

Керівник державного підприємства- а також доктор технічних наук, професор, член правління Українського фонду культури, Герой України, президент “Мотор Січ” нібито прагне налагодити рух регулярних авіарейсів «Тернопіль-Київ», а у перспективі «Київ-Тернопіль-Жешув». Правда, за часів головування облрадою Олексієм Кайдою ця ідея провались з тріском. Тоді її реалізовувало також підприємство Богуслаєва.

Також на зустрічі  говорили про розміщення на базі тернопільського летовища так званого логістичного вузла з технічним обслуговуванням літаків та гелікоптерів.

Чи прилітав Богуслаєв з коханкою – офіційно не повідомлялось, незалежні ЗМІ не запрошувались на зустріч, пропагандисти влади такого спитати не могли

Два місяці тернополянам не подавали гарячої води, а тепер “вимкнули” за борги

Сонце стало причиною аварії