111

Подейкують, Богуслаєв витрачає сотні тисяч доларів на розваги з молодими дівчатами, які годяться йому в онуки. Екс-депутата від Партії регіонів В’ячеслава Богуслаєва бачили у Москві з 21-річною мешканкою Запоріжжя, яку начебто звати Оленою Неборачко. Дівчина, не соромлячись, мацала власника “Мотор Січ” за геніталії.

Підстаркуватий регіонал В’ячеслав Богуслаєв, який перебуває в надійних руках молодої коханки, днями відвідав тернопільський аеропорт. 78-річний екс-нардеп від “Партії регіонів” В’ячеслав Богуслаєв поляпав язиком зі Степаном Барною та іншими підлабузниками при кориті. Нинішній член-мільйонер депутатської групи “Воля народу” прилітав, звісно, щоб отримати ще більші прибутки…

За 2017 рік Богуслаєв “заробив” 777 мільйонів гривень

Керівник державного підприємства- а також доктор технічних наук, професор, член правління Українського фонду культури, Герой України, президент “Мотор Січ” нібито прагне налагодити рух регулярних авіарейсів «Тернопіль-Київ», а у перспективі «Київ-Тернопіль-Жешув». Правда, за часів головування облрадою Олексієм Кайдою ця ідея провались з тріском. Тоді її реалізовувало також підприємство Богуслаєва.

Також на зустрічі  говорили про розміщення на базі тернопільського летовища так званого логістичного вузла з технічним обслуговуванням літаків та гелікоптерів.

Чи прилітав Богуслаєв з коханкою – офіційно не повідомлялось, незалежні ЗМІ не запрошувались на зустріч, пропагандисти влади такого спитати не могли

9 comments

 1. ганна

  от бачите. йому 78 рокiв. а в нього i молодi коханки i завод Мотор-Сiч. та ще й шукае прибутки.Значить не дурний. А ви. крiм дурних плiток так нiчого i не можете бiльше. Чи може думкаете. що за рахунок плiток розбагатiете? Це навряд чи. Ну хiба хлiб з маcлом iстимете деякий час i то недовго. Працювати треба по-справжньому. Вiн же не так просто розбагатiв. навiть якщо i вкрав. Це також треба вмiти зробити. Це не гаманець у молодицi з сумки потягнути. Хоча i це не кожен вмiе вправно зробити.

 2. Ольга, викладач економічного університету

  Певно, ця Ганна – коханка Барни, раз її так розісзлив такий заголовок.. суть цієї замітки, що риги як рулили країною, так і рулять. шкода, що влада нинішня так і не зрозуміла, що ганебно з такими мати справу. для них всівх гроші не пахнуть..як і для цієї коментаторки Ганьки,

 3. Максим

  Та риги нікуди після Майдану не поділись. Просто тимчасово перефарбувались і вичікують свого часу. А при такому “керівництві” в державі, їх час не за горами. На жаль. Хоча їм нічого не вигорить. Кажуть, кожен п’ятий з 300 тис воїнів АТО поварнувся додому зі зброєю…

 4. Ігор

  Знайшла “ганя” чим тішитись… А чи не пора на вулицю Тролейбусна, 14, м. Тернопіль поїхати (піти) – зробити відповідне обстеження?..

 5. ганна

  цiй, як ви зволили виразитись.Ганнi стiльки ж рокiв. як i йому, так що можу вам вiдверто сказаати. що в коханки йому не гожуся. та i на це погляди в мене все життя iншi. А суть цiеi замiтки я зрозумiла як чергову плтку. котрi так люблять розпускати мiсцевi писаки. Мiсто провiнцiйне. нехай хоч до дiдуся причeпляться. все якесь заняття. Краще б зайнялися дiйсно справами. про котрi писати можна щодня i теми невичерпнi. А розcердило мене те. що я не люблю плiток нi на якому рiвнi. особливо про особисте життя людей. ким би вони не були. Це недостойно культурноi i вихованоi людини.

 6. Ольга, викладач економічного університету

  наскільки я помітила у соцмережі – це надзвичайно популярна новина. хоч про це писали до того чимало підлабузницьких сайтів. Але тільки “Про все” подало під таким критичним кутом і настільки пікантно, що в адміністрації обласній добре подумають чи зустрічатись їм з ригами ще чи достатньо смороду від зустрічі з Богуслаєвим

 7. Лана Василюк

  Пишу … а думка така- охоче погоджуюся з тим, що риги ніде не ділися , чекають і поволі піднімають голови …але… не треба акцентувати на особистому житті. Якось низько . Хай там яка коханка , це нікого не стосується. Лише суспільно-політичне життя особи.


  1. Author
   Борис

   якщо Ти не політик чи громадський діяч – погоджуюсь з Вами. коли ж депутат – перепрошую. він має бути еталоном

 8. Оля

  Ганна ви молодець правильно думаєте.Хлопи злі як чорти бо кроме того що між ногами нічого немають а ще хочуть молодих дівок .Ага дрочіть залупи хлопчики ви кроме того приданого що між ногами.Я таксамо так думаю ну і що що старий головне щоб були гроші розваги поїздки.А дрочуни на заробітки не їдуть тільки зал,плують під коцом і так до пенсії будуть залуплювали.Треба думати головою а не ххх.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.