111


Нарешті у Тернополі сьогодні випав дощ. Після тижневої спеки краплі з неба природа нашого краю сприйняла як порятунок.

Ось так без жодної фільтрації чи очистки дощова вода з дороги потрапляє у річку Серет. Потім цю воду використовують за течією нижче…

Після кожного дощу місто бруждне, бо прибирання як такого фактично не має у тернополі. Є лише імітація прибирання і заробляння 15 мільйонів гривень приватною структурою, наближеною до влади міської ради.

***

Слідкувати за розвитком новини можна на нашій сторінці у Фейсбук  на youtube-каналі та гугл+  Підписатися та стежити за найцікавішими онлайн-трансляціями можна тут

Підписатися на наші новини можна в twitter та instagram 

2 comments

  1. Олег Михайлович

    Те, що дощова вода без очищення потрапляє в озеро і в р.Серет це є нормальним явищем, вона і не може вся очищуватись (фільтри можна поставити хіба на спеціально виведені колектори, але все-одно їх постійно треба обслуговувати), так завжди було є і буде. А набережну біля Надставної церкви топить по одній причині – там потрібно було насип робити, і піднімати вище пішохідну зону. Цього не зробили під час реконструкції, от в результаті і маємо високий парапет відносно тротуару і 0 толку, адже в тому місці заглибина, і вода все-одно там збирається.

  2. petro

    То Олегу Михайловичу. Дощова вода без очищення може іти у водойми. Але що за валянки робили пішохідну зону. Можна ж було просто зробити дірки у парапеті щоб дощівка йшла у озеро?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.