У зелених зонах Тернополя міська рада виділяє землю колишнім міліціонерам

Поділитися

До рук активістів «Автомайдану» потрапили цікаві документи. У проектах рішень міської ради йдеться про надання земельних ділянок у зеленій зоні в межах міста колишнім міліціянтам, які не пройшли переатестацію.

Екс-виконуючий обов’язки начальника Тернопільського відділу поліції, екс-заступник головного ДАІвця області Олег Турлай свого часу перебував у полі зору «Автомайдану». Восени 2016 р. він не пройшов атестаційну комісію Міністерства внутрішніх справ і був звільнений. Колишній правоохоронець намагався поновитися на посаді через суд (суддя О.Чепенюк) і йому це майже вдалося, але на суді несподівано з’явилися представники “Автомайдану» та «Самооборони Майдану». Детальніше можна прочитати тут goo.gl/yjVyj7. Тоді О.Турлая поновили, але трохи згодом затримували за кермом у нетверезому стані goo.gl/DtCsGF і звільнили.

Іншим щасливим власником земельної ділянки під будівництво в районі Нового Світу (вул. С.Наливайка) стане начальник відділу безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в області Володимир Зигрій.

Активісти «Автомайдану» ідентифікували ділянку, яку міська рада люб’язно надає під забудову міліціянтам з репутацією далекою від кришталево чистої. До речі, для початку будови потрібно буде вирубати немало зелених насаджень. А тепер пропонуємо порівняти із місцями на вул. Микулинецькій та на Львівській трасі, які надають під забудову учасникам АТО за принципом «На тобі, небоже, що мені негоже!»

ВО “Автомайдан” Тернопільський осередок

Завдяки кнопкодавству голова фракції партії УКРОП Андрій Цибульський потрапив до складу наглядової ради “Агенції регіонального розвитку”

Сім причин бути поблажливим до спеки