Прочитавши чергову «інформацію на сайті Тернопільської міської ради: «Берези, які зрізають біля бару «Румба» у Тернополі всохли», фахівці ДемАльянсу не здивовані, що знову виконавчі органи стараються ввести в оману громаду приховавши справжні наміри своїх дій.

Маючи гіркий досвід із забудовами зелених зон Тернополя громада справедливо уже не вірить міському голові і правильно стривожилась.

Отже офіційний сайт стверджує, що, цитуємо, «Біля бару «Румба» у Тернополі не буде проводитися жодного будівництва». Але у скандальних змінах 2017 року до містобудівної документації, котрі затвердили окремі депутати, біля бару «Румба», з невідомих причин уже заплановано зону Г-6. У зоні Г-6 дозволені для будівництва торгові центри, спеціалізовані та інші магазини роздрібної торгівлі товарами періодичного попиту; ринки; ресторани і кафе.

Тобто не дивно, що дерева сохнуть та зрізаються планово. Як колись на Залізничному вокзалі, біля літака, заводу Оріон на бульварі С. Петлюри. Те, що було передбачено у плані зонування до і після змін додаємо. Судіть самі вірити владі чи ні.

Питання одне, проковтне знову це громада чи стане на захист майбутнього дітей та онуків у нашому, ще чудовому місті.

ДемАльянс Тернопіль

2 comments

  1. юрій

    як можна вірити цьому лисому г….ну коли він вже із міста зробив шанхай ,подивитись тільки в центрі біль банку аваль ,за атріумом,його давно вже пора на шибеницю разом із гудою .

  2. Адам

    Коли дерева по місту падають на автомобілі, то вони їх завчасно не виявляють. А коли дерево росте на ласій землі, то треба його зрізати аби часом не впало. Мають народ за лохів.

Напишіть відгук