111

Ви задоволені станом доріг на Тернопільщині? А їхнім ремонтом за останні три роки? А тим часом із 26 березня 2014 року займає посаду начальника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик. Незважаючи на жахливі ремонти, керівник дорожників у робочий час дозволяє собі займатися нібито громадською роботою, а насправді втілювати бізнес-проекти.

У п’ятницю, 22 вересня, прес-служба Зборівської райдержадміністрації повідомляє про візит Юлика вже як керівника Тернопільського обласного підрозділу ГО «Федерація змішаних єдиноборств ММА України».

Ви цього дорожника бачили? Про якийсь авторитет та досягнення у світі спорту чули? Чи грають роль лише смердючі гроші із відкатів субпідрядників з ремонту ласих шматків доріг?!

Дана ситуація нагадує таку ж ахінею із Насіровим на чолі федерації дзюдо України. Тільки фіскал втікає від тюрми, а Юлик заробляє бабки і отримує спортсменів, які захищатимуть його бізнес-інтереси.

Про працівників дорожньої служби Тернопільщини, які сидять роками без роботи вже не згадуємо. Хіба це люди? Їм же можна по пів року зарплати не платити.

Дивує як керівник області Степан Барна закрив очі на те, що “тітушка” керує третій рік такою відповідальною галуззю в краї.

Чи справні відкати роблять із патріотів “з курника Заставного” глухонімими баранами?!1 comment

  1. Іван

    А шо вам не ясно? Юлик буде балотуватися замість Юрика на наступних виборах. Він вже всьо порішав і проплатив. Вся команда влади працює на нього. Ніякого депутата Юрика злили, як гавно в унітазі. На думку влади виграш буде навіть в подібності прізвищ цих двох засранців

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.