На Тернопільщині так файно дороги ремонтують, що аж спортзали відкривають

Поділитися

Ви задоволені станом доріг на Тернопільщині? А їхнім ремонтом за останні три роки? А тим часом із 26 березня 2014 року займає посаду начальника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик. Незважаючи на жахливі ремонти, керівник дорожників у робочий час дозволяє собі займатися нібито громадською роботою, а насправді втілювати бізнес-проекти.

У п’ятницю, 22 вересня, прес-служба Зборівської райдержадміністрації повідомляє про візит Юлика вже як керівника Тернопільського обласного підрозділу ГО «Федерація змішаних єдиноборств ММА України».

Ви цього дорожника бачили? Про якийсь авторитет та досягнення у світі спорту чули? Чи грають роль лише смердючі гроші із відкатів субпідрядників з ремонту ласих шматків доріг?!

Дана ситуація нагадує таку ж ахінею із Насіровим на чолі федерації дзюдо України. Тільки фіскал втікає від тюрми, а Юлик заробляє бабки і отримує спортсменів, які захищатимуть його бізнес-інтереси.

Про працівників дорожньої служби Тернопільщини, які сидять роками без роботи вже не згадуємо. Хіба це люди? Їм же можна по пів року зарплати не платити.

Дивує як керівник області Степан Барна закрив очі на те, що “тітушка” керує третій рік такою відповідальною галуззю в краї.

Чи справні відкати роблять із патріотів “з курника Заставного” глухонімими баранами?!

Корумпований та звільнений правоохоронець з органів внутрішніх справ має всі шанси очолити Кременецьку райдержадміністрацію

За демонстрацію геніталій в натуралістичній формі без наукової потреби жінка заплатить штраф 15 тисяч гривень