Переключіться на темний режим, який ніжніший для очей.
Переключіться на режим освітлення, який буде більш приємним для очей в денний час.
Все про субсидії-2017 на Тернопільщині
1.2k перегляди
Поділитися
Як керівництво України та Тернопільської області довело до ручки мешканців нашого краю йшлося на прес-конференції керівництва облдержадміністрації. Спочатку це анонсували як брифінг директора департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА Вадима Боярського. Проте, прийшов ще заступник губернатора Юрій Юрик та представниця контролюючої структури. Тема брифінгу звучала «Розтлумачення змін у програмі житлових субсидій». З почутого найбільше шокувало, що більше половини сімей Тернопільщини отримують субсидії – понад 219 тисяч. Загалом на Тернопільщині мешкає близько 400 тисяч родин.