Через свою безпечність потерпів не один житель обласного центру. Люди, заходивши до своїх помешкань, забували зачиняти вхідні двері. Як наслідок, позбувалися грошей, мобільних телефонів та інших цінних речей.
Правоохоронці встановили його особу. Підозрюваний – 45-річний житель обласного центру. У зловмисника вже чималий кримінальний стаж, він декілька разів судимий за крадіжки та наркозлочини. Саме через свою наркозалежність і продовжував криміналити – у багатоповерхівках, шукав помешкання з незачиненими на замок дверима.
За фактом злочину відкрито кримінальне провадження згідно частини 3 статті 185 ККУ – крадіжка з проникненням у житло. Підозрюваного перевіряють на причетність до скоєння інших аналогічних злочинів. Триває досудове розслідування, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області