Якщо ви помітили факт навмисного руйнування доріг, телефонуйте на “гарячу” лінію в Тернополі 52-54-43 або 52-65-32

Поділитися

13 вересня управління регіонального розвитку ,інфраструктури та дорожнього господарства Тернопільської облдержадміністрації на замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області у Бучацькому районі ремонтують 10,5 кілометрів місцевої дороги Порохова-Космирин. Вперше за майже 30 років на автошляху проводять не лише ліквідацію ямковості , а й поточний середній ремонт. Завдяки акумульованим митницею коштам на 2 кілометрах дороги повністю замінюють покриття.
Та, схоже, інфраструктура Тернопільської області для деяких підприємців не є цінністю. У вівторок співробітники Бучацького райавтодору та Служби автомобільних доріг стали свідками нахабного руйнування автошляху у селі Космирин.

На очах у дорожників фірма «Елітар» почала розкопувати асфальтобетон для прокладання, за словами оператора механізму, електрокомунікацій. Близько 100 метрів свіжоукладеного покриття стало об’єктом справжнього вандалізму. Підприємство «Елітар» не мало жодних дозвільних документів на розкопки від балансоутримувача а/д Порохова-Космирин – Служби автомобільних доріг у Тернопільській області.
Дорожники зупинили вандалів, нині руйнування автошляху не продовжувалося. З приводу пошкодження державного майна складено акт.
Управління регіонального розвитку та Служба автомобільних доріг у Тернопільській області звертається до громадян: збереження автошляхів – спільна справа. Аби інфраструктура довго служила, її треба належно експлуатувати, дотримуватися законодавства і керуватися здоровим глуздом.

Якщо ви помітили факт навмисного руйнування доріг, телефонуйте на «гарячу» лінію САД 52-54-43 або 52-65-32

Nikolay Pavlovsky

Гомосексуалісти України підтримують Кремль у російсько-українській війні?

У Тернополі трапилося три випадки побиття неповнолітніх