111

«У мене хтось добирається до квартири», – повідомив на спецлінію 102 маленький тернополянин. Дзвінок надійшов 9 жовтня, близько 20-ї години вечора.
«Найгірше було те, що дитина не могла сказати точну адресу. Однак він запам’ятав номер телефону матері. Ми зв’язалися з нею і вона назвала вулицю на якій вони мешкають», – повідомила патрульна Ірина.

Патрульні викликали слідчо-оперативну групу. Попередній висновок експерта – спроба злому дверей.1 comment

  1. Михайло, 58 років

    Бачите які в нас байдужі мами ( 8-мирічна дитина не знає адреси проживання), які в нас РОЗТОРОПНІ діти, що намагаються дати собі раду, кличуть на поміч, коли треба, і що таке наявність та вміння користуватися мобільними телефонами ! А в нас навіть на сесію депутат прийде, всучать йому перед самою сесією Порядок денний з Проектами рішень сесії на 22 сторінки, то депутат навіть не має пам”яті виключити свій мобільник ( а декотрі – й не вміють ще досі). То що робити, добре що хоч на сесію приходять по 15 чоловік з 26-ти можливих. Голова сесію проводить, йому – більшість ДАВАЙ !Бюджет треба пилити-розпилювати в невідомому напрямку. Він – СПЕЦІАЛІСТ по розпиленню. На сайті – нічого не показує, бо й нема кому оте гарне діло до УМА довести, впорядкувати гарно і на люди показати. Вже силкувався зробити ОФІЦІЙНИЙ сайт ( перейшов від серпня ц.р. на домен gov.ua з org. Та ти будь хо на домені ІНФО чи якому хоч, ти зроби щоб той сайт був дійсно ОФІЦІЙНИМ, був лицем твоїм і тої громади, яку ти “представляєш”. Представляє-переставляє в свої кишені, хіба. Як, закінчується календарний рік (він вже два роки отак служить), не зробити і не оприлюднити План соціально-економічного розвитку громади на рік ??! Та кожний ( неграмотний) Іван має свій план. План на щодень, на місяць. А ти що робиш ?? Чи вважаєш що всі такі як Іван. Є мудріші люди, як отой хлопчик 8-річний. Так буде чи не буде мати громада свій офіційний веб-сайт ??? Питання риторичне. Буде, якщо поміняє прокладку між людьми і бюджетом громади. А міняти треба ще до кінця цього року, бо там таких спеціалістів по розпиленню є не мало…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.