111

Батьки учнів Чортківської загальноосвітньої школи-інтернат ІІ – ІІІ ступенів звернулись публічно до керівника Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни та його брата горе-нардепа Олега Барни.

Народному депутату Верховної ради по
Чортківському виборчому округу
Барні О.С.

голові Тернопільської облдержадміністрації

Степану Барні

Лист-звернення

Ми, батьки учнів Чортківської загальноосвітньої школи-інтернат ІІ – ІІІ ступенів, стурбовані подальшою долею наших дітей.
Так, згідно Постанови КМ України № 576, від 9.08.2017 року про «Зміни, що вносяться до Типового положення про комісію з питань захисту прав дитини і Положення про загальноосвітній навчальний заклад» наші діти будуть позбавлені права перебування, проживання і навчання в школі-інтернаті.
Ця постанова спрямована на виконання рішення позбавлення прав дітей – нашого майбутнього. Це геноцид нації.
У результаті таких драконівських постанов діти будуть перебувати в своїх малозабезпечених, неповних і проблемних сім’ях – позбавлені належного догляду і виховання.
Так, через байдужість влади щодо знаходження розумних рішень виходу із цієї скрутної ситуації – є інші, її меркантильні інтереси – приміщення спального корпусу, їдальні і території перейдуть у приватні бізнесові структури.
Сердечно Вас просимо і благаємо, щоб проявили християнське милосердя щодо захисту обездолених дітей.1 comment

  1. Аноним

    Шановні батьки, чи ви розумієте, що вашим дітям потрібна любов та турбота. Не може інтернатна установа надати дитині потрібну їй увагу. Ваші діти повинні жити у сімях, де є у них шанс отримати підтримку, яка призначена лише їй, а не групі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.