111

Батьки учнів Чортківської загальноосвітньої школи-інтернат ІІ – ІІІ ступенів звернулись публічно до керівника Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни та його брата горе-нардепа Олега Барни.

Народному депутату Верховної ради по
Чортківському виборчому округу
Барні О.С.

голові Тернопільської облдержадміністрації

Степану Барні

Лист-звернення

Ми, батьки учнів Чортківської загальноосвітньої школи-інтернат ІІ – ІІІ ступенів, стурбовані подальшою долею наших дітей.
Так, згідно Постанови КМ України № 576, від 9.08.2017 року про «Зміни, що вносяться до Типового положення про комісію з питань захисту прав дитини і Положення про загальноосвітній навчальний заклад» наші діти будуть позбавлені права перебування, проживання і навчання в школі-інтернаті.
Ця постанова спрямована на виконання рішення позбавлення прав дітей – нашого майбутнього. Це геноцид нації.
У результаті таких драконівських постанов діти будуть перебувати в своїх малозабезпечених, неповних і проблемних сім’ях – позбавлені належного догляду і виховання.
Так, через байдужість влади щодо знаходження розумних рішень виходу із цієї скрутної ситуації – є інші, її меркантильні інтереси – приміщення спального корпусу, їдальні і території перейдуть у приватні бізнесові структури.
Сердечно Вас просимо і благаємо, щоб проявили християнське милосердя щодо захисту обездолених дітей.

1 comment

  1. Аноним

    Шановні батьки, чи ви розумієте, що вашим дітям потрібна любов та турбота. Не може інтернатна установа надати дитині потрібну їй увагу. Ваші діти повинні жити у сімях, де є у них шанс отримати підтримку, яка призначена лише їй, а не групі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.