111


Сьогодні під стінами тернопільської облради відбулась малочисельна політична акція: активісти та представники різних політичних сил вимагали від керівництва області невідкладно звернутись до Верховної Ради України з вимогою ухвалити законопроекти щодо зміни виборчих правил (№1068-2), обмеження депутатської недоторканності (№6773) та створення антикорупційного суду (№6011). Вимоги справедливі, оскільки влада декларувала, що виконає це. Проте, сьогодні тернополян не було під стінами облради. Ті, хто ж бачив акцію, обминали і йшли у своїх справах. Наприклад, керівник профспілок області Андрій Присяжний оминув акцію.

З прапорами були тільки члени партій, депутати.багато їхніх партійців запізнювались. І хоч акція мала початися о 9 годині 30 хвилині, активної фази набрала лише о 10 годині. Правда через 5 хвилин у виступаючих сіли батарейки в мікрофоні. Тоді політикани без мікрофону ділились банальними роздумами, які змістовно відомі кожному українцеві, що цікавиться суспільно-політичним життям.

Журналістів вразила присутність на акції прапорів Аграрної партії, яку очолює на Тернопільщині колишній регіонал і хіміко-свинячий агробарон Іван Чайківський. Вже нібито не від них виступав Василь Томчишин, який донедавна захищав інтереси регіонала.

Також були босяки Галицької партії, які на попередніх виборах обслуговували регіонала Віталія Цимбалюка.

Дали слово навіть захисникам надалівського дерибану землі в парках – Олегу Сиротюку та Олесандру Башті.

Андрій Грицишин, керівник партії Андрія Садового “Самопоміч”, депутат Тернопільської міської ради, директор сайту 0352.com.ua

Мордувався дуже перед людьми “інформаційний злодій” – керівник партії Самопоміч у Тернополі та сайту 0352. com. ua  Андрій Грицишин. Вчора цей ресурс прославився на весь край в журналістському середовищі.

Чому члени більш-менш адекватних політичних сил стали із цим політичним сміттям?

Чому тернополяни мали бути такими неперебірливими і підтримати політиків місцевого розливу, які стояли під прапорами різних кишенькових партій?

Під кінець акції прийшов голова облради Овчарук. Його навіть не помітили, бо знають в лице тільки коли стоїть з-заду Степана Барни. Віктор Овчарук підтримав вимоги виступаючих і пообіцяв на найближчій сесії облради винести питання першим, оскільки це надзвичайно актуальна вимога суспільства.

Розсмішив овчаруковий сайт, який дозволяє собі примітивно паплюжити журналістів і розхвалювати тупого голову облради

За час акції учасники зібрали близько 60 підписів на підтримку своїх вимог.

Всеукраїнська акція з вимогою проведення Великої політичної реформи сьогодні відбудеться одночасно у столиці під стінами Верховної Ради України та усіх обласних центрах України. Але це вже зовсім інший масштаб та якість.

Тернополяни оминали акцію, в якій брали участь працівники офісів партій, їхні члени та ще гірше – депутати

 

Напевно, не всі партійці Самопомочі прийшли і деяким доводилось бути підставкою не для одного, а відразу кількох прапорів

Масштаб акції.

Слухали навіть політичних пристосуванців як от свободівця Олександра Башту, який називає себе націоналістом, хоч насправді є надалівським *уйлом.

Наприкінці акції прибігли навіть раби регіонала Чайківського і потримали свої партійні шмати

Побалакав собі й голова облради Віктор Овчарук

1 comment

  1. Даник Михайло

    То є актуальним, безперечно, але хочу ЗВЕРНУТИ УВАГУ ТЕРНОПІЛЬСЬКИХ КРАЯН : сьогодні всі слідкуймо за тим, як тернопільщина в ВРУ (7 чол. депутатів) буде голосувати за МЕДИЧНУ РЕФОРМУ. От тоді всі зрозуміємо хто є хто. Хто за бідний народ, хто – за недержавні ґранти, які й не облікуються в деклараціях про доходи депутатів. До речі, знаєте де знайти їхні декларації ?? Набирайте Е-декларації посадовців і депутатів, вводьте прізвища і посади своїх “достойників” – і там все є. Це все теж ЗРОБЛЕНО під тиском європейців та американців. Вони ж опиралися пів року, щоб цього не показувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.