111


Минулого року міський голова Тернополя Сергій Надал піарився на тому, як файно відремонтував Бульвар Просвіти. Правда, на весну всі спортивні майданчики виглядали так, ніби по них пройшлися донецько-луганські сєпари. І це навіть не дочекавшись початку зими!

У листопаді 2016 року все виглядало ось так. Проблеми з освітленням залишились досі. Бруківку час від часу досі підправляють “майстри”.

1 comment

  1. Даник Михайло

    А в цьому році вдалося наскребти громадських грошей і ЧАСТКОВО капітально відремонтувати дорогу понад став. Частково – бо від “млина” до світлофора – не дотягнули з файним ремонтом. Те що капітально – це факт. Але чомусь від ставу положили ПОТРІСКАНІ поребрики. Що, не було цілих ??? Чи не хватило коштів ??? А ями для водовідводів обладнано так, що на дорозі має зібратися зо 8-10 см води з грязюкою, і тільки тоді вона попаде в колектор. ПАНЕ НАДАЛ ?? Міськрада вже “прийняла” по АКТУ виконані роботи ?? Опублікуйте той Акт, і той пан (від міськради, прізвище якого стоїть першим в тому акті) буде за свої кошти доробляти за бракоробів !!! Я хоч і не з Тернополя, але згадаєте моє слово. Ну не можна так по-нехлюйськи ВИКОНУВАТИ РЕМОНТИ ! Це ж не кожен рік будуть виділятися кошти на ремонт одного і того ж участка дороги ! Опублікуйте на своєму сайті Склад тої комісії. Персональний склад, яка прийме таку роботу. Просимо Вас !!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.