Український козак з Тернопілля Андрій Пушкар вкотре підтвердив, що він найсильніший рукоборець світу, ефектно перемігши в армфайті американця Майкла “Монстра” Тодда.Пушкар переміг на праву руку важчого від нього на 10 кг 140-кілограмового американця Майкла Тода.

Кубок світу серед професіоналів з армреслінгу Zloty Tur World Cup-2017 проходив впродовж трьох днів у польському місті Румя .

2 comments

  1. Анонім

    Добре, Андрію, МОЛОДЕЦЬ !! Віддихни, поголися ТА ЙДИ ПЕРЕМОЖИ всю барно-барановську рать в ТОДА ! Вони настільки “переймаються” станом справ по “ПОКРАЩЕННЮ” життєдіяльності населення області, що “вже починають щось путнє думати” ! От, поглянь на вчорашній (вечірній) допис на ОФІЦІЙНОМУ сайті ТОДА про Бандерівську школу. Така суттєва новина, що їхні клерки, замість того щоб РОЗІБРАТИСЯ з бюджетом області, ОСОБЛИВО з його ВИКОРИСТАННЯМ, щоб відслідкувати ті бюджетні асигнування, ЩО БІЛЬШОГО (й кому ?) та НА ЯКІ ЦІЛІ дає держава, які ПРІОРИТЕТИ реґіонального рівня ПІДТРИМУЮТЬСЯ, ЯК і по якому ПРИНЦИПУ розподіляють СУБВЕНЦІЇ з центрального бюджету? ЯКА сума тих коштів, які на протязі року ЗАБИРАЛИСЯ з простих громад та з нових ОТГ під соусом ТРАНСФЕРІВ ?? – вони, барнівці, ЗАБИВАЮТЬ ЛЮДЯМ БАКИ згадками про Бандеру… Так, це наша історія, її ТРЕБА ЗНАТИ і ШАНУВАТИ ! Але – починати треба з ВІДВІДИН тієї місцевості, де велет духу і українського самостійництва народився ! З с. Старий Угринів (попередньо прозондувавшм тамтешні можливості громади, може й переночувати Є де та й гід знайдеться). Подивитися ту хатину бідного священника, де виростав СТЕПАН, де кріпився духом, послухати по дорозі туди й назад (в мікрофон в автобусі ) Реферати кількох знаних і ТОЛКОВИХ істориків краю, попередньо теж їх відібравши на якомусь тематичному симпозіумі кращих викладачів області !!! Отак має бути ! Чим займався цілий РОЧОК облвідділ освіти, чому подібне НЕ РОБИЛОСЯ, Пане Барна ?? Ви хочете на офіційному сайті вкотре позоритися ?? І хто, який йолоп ЛІЗЕ до сайта без Вашої згоди, без дозволу ?? Просив – кожна інформація на ОФІЦІЙНОМУ сайті – кимось Є складена, А ТОМУ МАЄ БУТИ ПІДПИСАНА !! Ви ж не Мирончук зі Скали ! Подивіться на його сайт, що ВИРОБЛЯЄ ! А Ви, якщо його “не спам”ятаєте” – будемо рахувати Вас в “соучасники” по наведенню БЕЗЛАДУ в області !!

  2. Даник Михайло

    Та що й казати, МОЛОДЕЦЬ, Андрію ! Віддихни трохи, поголися та йди ПЕРЕБОРИ барно-барановську рать в ТОДА ! Йди – йди, ще кілька таких Андріїв прихвати, хто і тілом і духом сильний, як наш ПРОВІДНИК Степан Андрійович Бандера ! Крім Шевченка і Бандери – всі – трошки менші ростом… Бандерівську школу “організовують”, на ОФІЦІЙНОМУ сайті ТОДА вчора після 23-ї год хтось “втиснув”. Вдень – ну ніяк “не виходило” в них… Зайняті, не знаємо чим, тому що й досі НЕМА КОМУ РОЗІБРАТИСЯ з тими цифрами. Отими, що наповнюється СТАНДАРТНИЙ бланк Звіту про використання бюджетних коштів. НЕМА на сайті. Нема кому ВІДПОВІДАТИ за оте НЕМА. Нема керівника-ґосподаря краю, щоб вболівав за всю територію ! Чому нема ? Оце всім треба ПОДУМАТИ ! І робити якісь висновки !
    В тому вчорашньому повідомленні НЕМА: в ПРОГРАМІ 3-хденних занять ні згадки про якихось лекторів-викладачів з КРАЩИМИ Рефератами на тематику про Степана Андрійовича ! Для “галочки” – організатори “навчань ЗРОБЛЯТЬ ХОРОШУ ВІДМІТКУ… А чому б не ОГРАНІЗУВАТИ поїздку в той Старий Угринів (попередньо розвідавши можливості тамтешньої громади на предмет можливого нічлігу, знайти ГІДА для екскурсії, з тамтешніх людей ?? Автобус оладнати мікрофончиком, та кілька КРАЩИХ викладачів-істориків області не прочитали б на пам”ять свої думи, знання б показали… Чому ТАК не робиться, пане Барна С.С. ? Чим займалися цілий РОЧОК облвідділ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ ?? Там же – вакансій нема, зарплату – гребуть. По яких Планах вони “працюють”, хто їм затверджує ?? Хто взагалі КЕРУЄ в ОБЛАСТІ ??
    І якщо Ви, як керівник НЕ БАЧИТЕ що виробляють на ранг чи два НИЖЧІ, то гріш Вам там ціна ! От, придивіться на “офіційний” сайт такого ж історика в Скалі-Подільській !! Не полінуйтеся ! І зробіть належні висновки ! Можна – й в організаційній формі… Не смішіть людей, бо чуємо заклики, що “йдемо до Європи”, а в людей це асоцієються до чогось іншого. Кого не спитаю про любу подальшу долю держави – всі схильні думати, що з такими керівничками – їй недовго називатися Україною… Пошматують, з нашою мовчазною участю, що й сліду не залишиться. Вже почали :оті ОТГ, ПРИВАТИЗАЦІЯ ЗЕМЛІ (повномасштабна). Ви ще тільки – ДОХОДИ від приватизації землі “ВКЛАДІТЬ” в Дохідну частину бюджетів громад – І ПРОЦЕС БИСТРО ПІДЕ !!

Напишіть відгук