111

Сьогодні до опівночі мешканці села Більче Золоте, що в Борщівському районі на півдні Тернопільщини, просять небайдужих земляків проголосувати есемескою за 11 річного співака із їхнього села, багаторазового переможця всеукраїнських та ряду міжнародних співочих конкурсів, Владислава Боднарчука. Нині він бере участь у конкурсі “Фолькльор мюзік . Діти” в місті Київ.

Вартість відправки SMS- 3 гривні – у полі “кому” напишіть 7914, а в тексті – 108. Допоможіть землякові здобути перемогу!!!

2 comments

  1. старий гоцул

    Ти Галя заторможена, чому не с сказала небайдужим : Іванишиному, мені.. ?Де твій ОФІЦІЙНИЙ сайт ( з прив”язкою до gov.ua) ?? Ти дивишся на долбойоба Мирончука ?? Йому треба Windows міняти, бо вже спорчений. Ти молода, тобі робити з людьми. Ширше застосовуй інформаційні технології !! Народ там цікавий, роботящий… Тільки визначи завдання і “дай програму дій”. Про стимул – не забудь. Не кнутом одним, має і пряник десь маячити… Дорогу до Мишкова підсипала ?? Чи через зиму вгробите новий автобус ?? Спиляй той ясень нахуй, най баба не боїться..

  2. старий гоцул

    Олежику, Барна, ой що від нашого 167-говиборчого.. той що “уникнув” від своїх прямих депутатських обов”язків в Скалі – зустрічі з виборцями. Нікуди ти навіть не мрій подітися ! Поможи нашому землякові скільки там треба копійок, щоб він просто приймав участь. Нехай жюрі ОЦІНЯТЬ (без предвзятостей) талант нашого земляка. Ти з Мирончуком на вікнах “відмив”, подай нужденному… Коли приїдеш ще раз, з повідомленням завчасно ? Скажеш, що цього не бачив і не чув ? Тому в”єбу ще й на oleh.barna це саме, для контролю. Будь здоров ! І настроюй ту вовчицю від Кольцова в напрямку Скали. Дорога вже добра, нехай Едуард не відволікається на хирню. Громада – НЕ СФОРМОВАНА, розумієш ?? Нічого мені втирати каналом ” 1 + !” що в нас все DOBRE. Добре буде насуватися тоді, коли ВСЕ БУДЕ prozorro. Чи чекаєте поки прийде ZORRO ?? Прийде…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.