Відійшов у кращі світи Нестор Степанович Миколюк – колишній голова Підволочиської райдержадміністрації (1998-2005), депутат Тернопільської облради (2002-2006).

Нестор Степанович народився 30 жовтня 1946 року в селі Колодіївка Підволочиського району. У 1970 році закінчив Львівський лісотехнічний інститут. Працював учителем, майстром та головним інженером райшляхбуду, заступником голови колгоспу в Старому Скалаті (Підволочиський район).

Із 1984 року працював у Підволочиському райкомі другим секретарем, а з 1986 -го – першим.

У 1990 році – 2-й секретар тернопільського обкому.

Із 1992 року по 1998 – у редакції журналу “Тернопіль”.

У 2005 році – радник голови Тернопільської облради.

Висловлюємо щире співчуття рідним, друзям. колегам та близьким покійного. Нехай Господь прийме його душу в Царство Небесне.

2 comments

  1. Анонім

    Хороший був чоловік.земля йому пухом.

  2. старий гоцул

    Так, земля пухом (в кількості 4 кубики – на груди). Нехай спочине в Бозі ! Але ми – сьогодні ще ЖИВІ можемо про щось думати ? Хто підписав цю СКОРБОТУ, раз “виставили НАПОКАЗ” ?? Друге : аноніми. Хто ж ти,голубе сизий ?? Чого ховаєшся ? В Скалі – це “заведено” давніше, знаю, тому й кажу : оцей добродій, що так “чистосердечно” “відзвітувався” в інтернеті – зовсім не бажав ДОБРА покійному. Третє : НЕМАЛОВАЖНЕ й визначальне для подальшої долі УКРАЇНИ – КАДРИ. Не стільки кадри, як їх професіональний ДОБІР. Почитайте хронологію покійника і…ВДУМАЙТЕСЯ. Лісотехнічний… і вчитель. Хіба колись вчителів СВЯТКУВАЛА якась влада, що треба було “перекваліфіковуватися” ?? Тому й баранів та дубів повно в Тернопільській, теперішній (барно-баранівській) області. Щоб тільки пристосуватисяя, ніяких принцинів, лісник – вчитель, вчитель -державний адміністратор краю (цілого поки що), ЗЕМЛЮ ПРОДАДУТЬ без Вас, тоді – поділом буд ! Вчасно вуйко Петро РЕФОРМИ робить вмілими КРОКАМИ. Вчасно. Ви спіть, нічого не думаючи. А що ?? Ви не з сего села. Ніхто Вас пізніше питати не буде як буде написаний нехуйовий некролог. Що Вам Україна, що Вам та земля, що під ногами… ?? От якби вона була ще й під нігтями..? От тоді б брали кріс в рукии – і всіх нахуй звідси… американів, москаликів, поляків і т.п. Про монголів не кажу, бо – подумайте на тверезий ґлузд – який кінь ГОДЕН ЙТИ 12.000 км по хуйовій дорозі до України ?? Москалі (під проводом монгола) – і більше нічого не було… Ех, ніхто навіть думати не може… Теперішні янки (в фуфайках) типу Барни, Порошенка, Яценюка з Вами ще КРАЩЕ ЗРОБЛЯТЬ, ПОЧЕКАЙТЕ ! Вже є DOBRE, вже є пиздато ! Хвала ! Буде ЩЕ ЛІПШЕ !! ВСі обісцяли !! Без віз. Без пенсії. Без субсидії. Без освіти.
    Без медицини. Без ЗЕМЛІ. Без Конституції… і без УКРАЇНИ ! Ми цього хочемо ??!

Напишіть відгук