Головне, щоб мешканці любили своє місто, і вчасно зверталися до відповідальних інстанцій, а не лише займалися критиканством

Поділитися

Вчора, 16 листопада, інтернет-газета “Про все” оприлюднила матеріал “У Тернополі не має системної роботи у житлово-комунальній сфері”

На основі фото та відеодоказів, зібраних за кілька років, ми продемонстрували про відсутність елементарної логіки в роботі керівництва житлово-комунального господарства на прикладі вулиці Бульвар Просвіти, що на масиві “Дружба”.

Сьогодні ми отримали коментар від керівництва ЖКГ Тернополя. Наводимо його повністю: “З приводу зауважень, викладених у публікації, інформуємо, що бульвар Просвіти у Тернополі обслуговує КП “Міськшляхрембуд”, втім значну частину бульвару займають прибудинкові або прилеглі території будинків, які обслуговує ПП “Загребелля” та ОСББ. Саме ОСББ дуже часто не виконують покладених на них зобов’язань щодо благуострою, у зв’язку з чим неодноразово були здійснені виклики муніципальної поліції. Тих, хто не дотримується “Правил благоустрою”, штрафують, однак проблема повторюється. Якщо бачите дані факти, викликайте муніципальну поліцію.

Щодо вивезення твердих побутових відходів – представники фірми- перевізника не прибирають після забирання контейнерів, оскільки це не входить в їхні обов’язки (А ПРОПИСАТИ В ДОГОВОРІ ЧИНОВНИКАМ МІЗКІВ НЕ ВИСТАЧАЄ?!). Якщо якісь рештки відходів залишилися на дорозі, то їх прибирає двірник. На жаль, у вас в публікації зафіксовано факт, як висипалося сміття із контейнера, але й слова немає про те, що тернополяни дуже часто самі не доносять своє сміття до контейнерів. Особливо добре це помітно впродовж суботи та неділі, коли двірники мають вихідні. Зверніть увагу, як швидко ділянка поблизу контейнерних майданчиків перетворюється у звалище.

Збирання, заготівлю окремих видів відходів як вторинної сировини (відходів полімерів) у Тернполі здійснюють представники КП “Екоресурси”. Начальником управління житлово-комунального господарства, благуострою та екології ТМР на останній нараді було дано зуваження керівнику даного КП. Якщо працівниками підприємства не належним чином буде здійснюватися збір PET-пляшки, то будуть вжиті заходи, в тому числі можлива заміна керівника КП.

Щодо виникнення певних поломок освітлення, просідання бруківки тощо – просимо звертатися у відповідні служби для ліквідації недоліків. Нагадуємо, що на виконані роботи підрядник дає гарантійний термін, відтак недоліки усуваються за його рахунок, а не за бюджетні кошти. Головне, щоб мешканці любили своє місто, і вчасно зверталися до відповідальних інстанцій, а не лише займалися критиканством. Якщо бачите порушення “Правил благуострою м. Тернопіль”, викликайте муніципальну поліцію або ж телефонуйте в УЖКГ за номером телефону 52-58-48″.

Пропонуємо Вам, шановні читачі, прокоментувати відповідь комунальників.

 

Не стало Володі Романіва

Забудова Березілю в Тернополі незаконна