111

Вчора, 16 листопада, інтернет-газета “Про все” оприлюднила матеріал “У Тернополі не має системної роботи у житлово-комунальній сфері”

На основі фото та відеодоказів, зібраних за кілька років, ми продемонстрували про відсутність елементарної логіки в роботі керівництва житлово-комунального господарства на прикладі вулиці Бульвар Просвіти, що на масиві “Дружба”.

Сьогодні ми отримали коментар від керівництва ЖКГ Тернополя. Наводимо його повністю: “З приводу зауважень, викладених у публікації, інформуємо, що бульвар Просвіти у Тернополі обслуговує КП “Міськшляхрембуд”, втім значну частину бульвару займають прибудинкові або прилеглі території будинків, які обслуговує ПП “Загребелля” та ОСББ. Саме ОСББ дуже часто не виконують покладених на них зобов’язань щодо благуострою, у зв’язку з чим неодноразово були здійснені виклики муніципальної поліції. Тих, хто не дотримується “Правил благоустрою”, штрафують, однак проблема повторюється. Якщо бачите дані факти, викликайте муніципальну поліцію.

Щодо вивезення твердих побутових відходів – представники фірми- перевізника не прибирають після забирання контейнерів, оскільки це не входить в їхні обов’язки (А ПРОПИСАТИ В ДОГОВОРІ ЧИНОВНИКАМ МІЗКІВ НЕ ВИСТАЧАЄ?!). Якщо якісь рештки відходів залишилися на дорозі, то їх прибирає двірник. На жаль, у вас в публікації зафіксовано факт, як висипалося сміття із контейнера, але й слова немає про те, що тернополяни дуже часто самі не доносять своє сміття до контейнерів. Особливо добре це помітно впродовж суботи та неділі, коли двірники мають вихідні. Зверніть увагу, як швидко ділянка поблизу контейнерних майданчиків перетворюється у звалище.

Збирання, заготівлю окремих видів відходів як вторинної сировини (відходів полімерів) у Тернполі здійснюють представники КП “Екоресурси”. Начальником управління житлово-комунального господарства, благуострою та екології ТМР на останній нараді було дано зуваження керівнику даного КП. Якщо працівниками підприємства не належним чином буде здійснюватися збір PET-пляшки, то будуть вжиті заходи, в тому числі можлива заміна керівника КП.

Щодо виникнення певних поломок освітлення, просідання бруківки тощо – просимо звертатися у відповідні служби для ліквідації недоліків. Нагадуємо, що на виконані роботи підрядник дає гарантійний термін, відтак недоліки усуваються за його рахунок, а не за бюджетні кошти. Головне, щоб мешканці любили своє місто, і вчасно зверталися до відповідальних інстанцій, а не лише займалися критиканством. Якщо бачите порушення “Правил благуострою м. Тернопіль”, викликайте муніципальну поліцію або ж телефонуйте в УЖКГ за номером телефону 52-58-48″.

Пропонуємо Вам, шановні читачі, прокоментувати відповідь комунальників.

 6 comments

 1. небайдужий

  завжди вважав Соколовського адекватним, інтелігентним чоловіком. що зробиш – Надал начальник – а на хліб треба якось заробляти… Борис завжди критичний. інколи навіть занадто. але це його право., на відео, яке є у попередній статті, та до кожної репліки – кожне слово підтверджене. для чого такий коментар давати керівництву ЖКГ? розписатися у власній неспроможності? сумно.

 2. Олеся

  я в шоці від такої заявочки. таке враження, що чиновники з управління чи департаменту ЖКГ живуть на іншій планеті.

 3. викладач педагогічного університету

  та що ви хочете в рабів Надала.. вони за зарплату змушені казати на біле – чорне. Соколовський еколог, а не господар. це Лесів готовий не за бездурно все підписати… відколи Надал почав заробляти зі Стемковським на комуналці -прибиранні міста – відтоді настала жопа у файному

 4. педагог

  ми в 16 школі Про все читаємо з тих часів, як там оприлюднили інформацію про жовтуху і зняли директора… тепер Ковч хоч щось робить.. скинули мені колеги на вайбер ось це одоробло від ЖКГ. я не зрозуміла, бо не бачила попередньої замітки. з відео, з фото. мала вікно між уроками. спеціально подивилась все – так в статті все зрозуміло як Божий день. а тут – знущання від чиновників. дякую журналістам вашого сайту за небайдужість і кропітку роботу. ось таких матеріалів бракує в Тернополі. щоб хоч трішки рухались чиновники і комунальні служби, які їм підпорядковані.

 5. Ігор Петрович, пенсіонер

  почитав коментар начальства надалівського і ніби назад повернувся в СРСР. невже ці люди не розуміють, що такі пусті балачки – любити Тернопіль – це і є метою статей журналістів – змушувати краще працювати цих п’яниць і хапуг при кориті

 6. аспірант ТНЕУ

  сидимо в комп’ютерному центрі і і ржемо з тупаків, які засіли в колишньому КГБ… ну як таку хуйню можна писати при свідомості?! знав, що журналісти у Тернополі креативні, а те, що так методично можна дослідити тему однієї вулиці – нехай навіть якщо там живе автор – викликає повагу за небайдужість.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.