У Тернополі не має системної роботи у житлово-комунальній сфері

Поділитися

Щоб зрозуміти усю систему ЖКГ, варто вивчити безсистемність її окремих елементів. З них стає зрозуміло всі плюси і мінуси сфери.

Критичного висновку про житлово-комунальне господарство Тернополя можна дійти, завітавши на будь-яку з вулиць міста. Візьмем для прикладу Бульвар Просвіти, що на масиві “Дружба”.

Ще донедавна цей мікрорайон, як одна з окраїн Тернополя, був занедбаний. Поруч нічого особливого: школа №16, педуніверситет та хлібзаводу №2, проте, й сюди дійшли руки влади із загорнутими для ремонтів рукавами. Щоб контролювати процес роботи сюди навіть двічі навідувався новий начальник ЖКГ Олег Соколовський.  Правда, згодом стало зрозуміло мету такої відданої турботи про якість бульвару, адже дорогу вклали для надалівськиїх торфовозів…

Не зважаючи на все, комунальників та чиновників, зрештою, можна похвалити, що не сидять на “дупі”, а бодай щось роблять. Окремо варто згадати депутата цього округу. Віктор Генсерук від “Самопомочі” відстояв на сесії та комісіях кошториси для ремонтів, агітував за втілення проектів на окрузі за рахунок так званого громадського бюджету (хоча насправді це ідея фікс надалівських махлярів для втілення надприбуткових схем, які не дозволяє реалізувати бюджетний кодекс). Наш депутат – небайдужий чоловік, тому створив групу у Фейсбуці, де мешканці округу можуть поскаржитись, запропонувати цікаві ідеї, похвалитися добрими змінами на території округу.

Отож, на перший погляд, якісь зміни є у даному мікрорайонів. Але це лише поверхнево. Якщо копнути глибше, то стає помітно: за що б не взялася влада, все робиться, перепрошуємо, через одне місце. Зробили торік влітку дитячі майданчики – за місяць вони “розклеїлися”, встановили освітлення -так воно частіше не працює, ніж рятує від темноти. Про вічно смердючу та гудючу котельню на торфі не хочеться й згадувати. Рік терпіли люди це надалівське лайно. Добре, що громадськість виступила проти і всі ці міні-чорнобилі зупинили роботу в Тернополі.

Звичайно, частина заслуги у виправленні недолугостей комунальників та чинуш мерії є на рахунку депутата нашого округу. Проте, він обраний недавно. А Сергій Надал як 2010 року почав “вирощувати” пальми, так кожної зими трава навколо котельні зеленіє по всіх теплотрасах. Виправити недолугість не допомагають ні кредити з Європи, ні однопартійці-свободівці, які пройшли шлях від політичного піку популярності до банкрутства.

Така ж плачевна ситуація із ремонтом дороги. Здавалось би, зробили шлях для вантажівок тепломереж. Так ні, водії котельні щодня знищують пішохідну ділянку, якою сотні учнів та студентів ходять на навчання та додому.

Також дивує, що ця новенька доріжка не взята на баланс. Принаймні, якщо це зробили на папері, то в реальності її замітає тільки вітер від листя та миє дощ .

Про елементарну роботу з прибиральниками сміття й згадувати не хочеться. Якщо місцеві мешканці не відстоять свої права за чистоту, то сміттярі залишаються після себе гидоту.

Та навіть елементарно посортовану пластикову тару не вміють у Тернополі забрати!

Перший же дощ показав яка якість ремонту на бульварі Просвіти.

Загалом же після вкладення чималих сум у ремонт бульвару – мікрорайон у  бур’янах та смороді.

То для чого викладали з бюджету файного міста мільйони, якщо не вміє влада у житлово-комунальному секторі навести елементарний порядок на малесенькому Бульварі Просвіти?

Аналізуючи роботу ЖКГ Тернополя, розумієш, що чиновники реагують по-совдепівськи на причини негараздів. Елементарної планової профілактичної роботи не ведеться. От наприклад, відбулись ремонти на Бульварі Просвіти – чи розповіли комунальникам, як не знищувати працю своїх колег? Як не створювати незручностей мешканцям, а навпаки – плавно вписатися після ремонтів? Переконані, що ні. Вчорашній відеозапис у цій статті – підтвердження наших слів.

Шкода, що в патріотичному Тернополі, в XXI столітті продовжується таке нехлюйське ставлення до витрачених коштів громади.

Ми тричі звертались до керівництва тепломереж міста та житлово-комунального господарства з проблемним заїздом через пішохідну зону вантажним транспортом,  але байдужість та відсутність елементарної планової системної роботи демонструють наочно – “тернопільський віз ЖКГ” й далі перебуває в совдепії…

Ці маленькі приклади, які ми зібрали за кілька років на Бульварі Просвіти, є, характерними для кожного мікрорайону Тернополя. Якби у Тернополі була ефективна і адекватна влада, можна було б апелювати…

А так що можна сказати заробітчанам в керівних кріслах міської ради та ЖКГ? Місцеві мешканці вирішили до кінця тижня купити ланцюг з колодкою і закрити надійно браму, через яку возить задниці керівництво котельні пішохідною доріжкою та працівники на вантажівках…
ЧОМУ ВАНТАЖІВКИ НЕ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ОСНОВНИЙ ЗАЇЗД? ПОРУЧ Є ЩЕ ДОПОМІЖНИЙ, ЯКИЙ НЕ ПЕРЕТИНАЄТЬСЯ ІЗ ПІШОХІДНОЮ ДОРІЖКОЮ.

З полону в терористів ДНР та ЛНР повернуться українські солдати

Тернопільські нардепи зі своїми посіпаками взяли з бюджету 29 мільйонів гривень на столичне житло