Інформація про перешкоджання повернення на Україну Ігора Вардинця не відповідає дійсності

Поділитися

Нещодавно на одному із обласних інтернет – сайтів з’явилась публікація, про те що місцеві правоохоронці всіма можливими шляхами перешкоджають фігуранту гучної кримінальної справи повернутись на терени України.

Мова йде про колишнього головного лікаря ТМО Ігора Вардинця, який ще квітні 2015 року отримав неправомірну вигоду у сумі двісті тисяч гривень. Після цього чоловік під приводом операції на серці покинув Україну.

Слідчими Головного управління Національної поліції підозрюваного було оголошено в міжнародний розшук. Згодом до них надійшла інформація, що він перебуває на території Німеччини. Місцеві поліцейські затримали чоловіка відповідно до норм міжнародного права, однак після внесення застави його відпустили на лікування. Правоохоронці неодноразово зверталися з відповідними запитами до компетентних органів з питанням про екстрадицію підозрюваного.

У відповідь на ці клопотання німецькі колеги відмовляли у видачі громадянина України працівникам Тернопільської поліції, посилаючись на висновки медиків про можливе погіршення стану здоров’я Ігора Вардинця. Тож, заяви фігуранта про перешкоджання правоохоронців його повернення не відповідає дійсності.

Після офіційного підтвердження одужання колишнього головного лікаря, слідчі вкотре клопотатимуть про його повернення на Україну для обрання міри запобіжного заходу та завершення досудового розслідування, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області

Контролюй бюджет власними руками

Особа водія-втікача, який на смерть збив пішохода на Бучаччині, встановлена