111

Прокуратурою Тернопільської області скеровано до суду обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості у кримінальному провадженні, розпочатому за ч.2 ст. 369-2 КК України (одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, або пропозиція чи обіцянка здійснити вплив за надання такої вигоди) стосовно керівника комунального підприємства м. Тернополя.
Слідством встановлено, що на початку травня 2017 року керівник КП у своєму службовому кабінеті одержав від місцевого підприємця неправомірну вигоду в сумі 600 доларів США за вплив на посадовця Тернопільської міської ради. За ці гроші чиновник пообіцяв погодження для підприємця місця розташування трьох тимчасових споруд в обласному центрі по вул.15 Квітня, вул. Живова та вул. Чорновола.
Слідство, процесуальне керівництво у якому здійснювала прокуратура Тернопільської області, завершено, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області1 comment

  1. старий гоцул

    Ми всі – постанемо перед судом: спочатку – людським (осудом), опісля – Божим. Але найперше – постане шеф-редактор цієї ґазети-трибуни простого люду п. Борис Машлянка, і буде під тим судом доти, поки не “забере” звідси свою рекламу, яка нам – муляє очі, бо мішає, а йому – наповнює кишеню… Допоки не створите рубрики “ОТГ і громади” – всі громади будуть знати що Ви не той, за кого себе видаєте, не справжній журналіст. Ви навіть свої рубрики відкриваєтеті, які барновська адміністрація скаже…А совість де ? Вони Вам платять за це ?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.