Ось таке називають вивезенням сміття у Тернополі

Поділитися


Сьогодні вранці у Тернополі, на вулиці бульвар Просвіти, приїхала вантажівка вивезти сміття. Раніше це ставалося вночі. Люди спали, а хлопці нібито виконували роботу. Якогось дня серед літа сміттєвоз приїхав серед обіду. На очах десятків матерів та дітей, які гуляли в дворі, смітєвоз почав не лише вантажити відходи, але й чавити їх. Смердюча жижа зі сміття потекла на десятки метрів. Обурені мешканці облаяли сміттярів, змусили за собою прибрати.
Проте, не минуло й трьох місяців, як ось таке називають вивезенням сміття у Тернополі ( бульвар Просвіти, 9 година 20 хвилин 15 листопада 2017 року). 21 століття!!!

Цією вулицею щоранку до 16 школи йдуть тисячі учнів, до педагогічного університету – студенти. Як можна так халатно працювати сміттярам ще й залишати після себе купи сміття?!

Невже тернопільські сміттярі не будуть ніколи працювати якісно? Чи це в департаменті житлово-комунального господарства працюють неуки, які не вміють чи ще гірше – не хочуть – скласти якісний договір з фірмами-прибиральниками.

Невже так складно змусити фірми, які заробляють значні кошти на вивезенні сміття, виконувати доброякісно свою роботу?

На відремонтованому бульварі Просвіти це сміття буде розносити вітер протягом доби… Його пошматують бродячі пси, рознесуть гризуни, пройдуться по ньому школярі та всі, хто вертатиметься з роботи додому…

У Петриках сусіди отруїли собаку

А ось як вивозять сміття з пластику у Тернополі