111


Сьогодні о 9 годині 20 хвилин журналіст інтернет-газети “Про все” став свідком того, як по-дикунськи вивозять сміття у Тернополі, зокрема, на вулиці бульвар Просвіти.

Працювали там за такими стандартами, що аж комунальники, які стелили поруч бруківку аж роти пороззявляли від такого шоу.

Не минуло й 40 хвилин, як о 10 годині 10 хвилин до сміттєвого бака з пластиком, який люди сортують сміття з пластикових пляшок, під’їхав бус. Два сміттярі почали перебирати пляшки і розкидати сміття. За хвилину, викинувши не потрібну їм за стандартами пластикову тару, чоловіки загрузили контейнер і поїхали, залишивши після себе, знову ж таки, сміття.

1 comment

  1. старий гоцул

    Зафіксував на відео – добре. Чом не зателефонував в мерію?? Ніхто б в писок не дав за це. Сказав місце, вулицю і номер машини, Надал знає що далі зробити з такими йолопами… Хлопці, тримайте місто в чистоті надалі, будьте ОПЕРАТИВНІ в ПРИЙНЯТТІ ПРАВИЛЬНИХ РІШЕНЬ і ДІЙ. Ви ж дорослі вже, бачу…
    Зніміть вже те голосування за нардепа Барну О.С. Щось написати неперевірене чи й неправду – це треба совість мати. Вам -Вам, редактори й журналісти. Встановити загальний лічильник (відвідувачів), відкрити рубрику “ОТГ і громади” – не можете, а ТРИМАТИ відверту хуйню два тижні – кожен дурак може ! Що Ви цим хочете доказати – допекти ?? Нехай всі решта – не бачуть і не читають, але є такі, що частенько сюди заглядають, їх вже верне від “такого голосування”. Маєш що КОНКРЕТНО СКАЗАТИ – приходь взавтра о 11-й год. в БК в Скалі-над -Збручем, поговоримо…Машлянку захватіть, ЗРОБЛЮ йому машлянку в голові. Та там, напевно, й без мене вже все є…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.