111

За словами підприємця з Тернопільської області Ігоря Мизерота, його побив народний депутат від БПП Олег Барна.

Про це Мизерота повідомив в ефірі “112-Україна”, передає DT.ua.

 “Він приїхав, я не сварився, підійшов. Зрозумів, що це Барна, зрозумів, що з ним нема про що говорити, у нього “історія”. Я обернувся, йшов, він напав на мене”, – розповів Мизерота.

Він розповів, що Барна бив його по голові, внаслідок чого чоловік отримав струс мозку, закриту черепно-мозкову травму і садну.

Причина конфлікту, за словами Мизерота, це ставок, яким він володіє.

“Ця історія триває три роки, Барна з сусіднього села, йому дуже сподобався мій ставок, він використовує всі можливості, законні і незаконні, які тільки можливі, щоб забрати ставок. Тепер у нього немає аргументів, тому він скористався силою. Я розумію, що йому нічого не буде, він у центрі Києва збив трамвай і йому це пройшло”, – заявив він.

Голова районного відділення поліції Анатолій Мельник підтвердив, що Мизерота написав заяву на Барну, внаслідок чого відкрили справу.

“Заяву зареєстровано. Проводиться досудове слідство. Справу відкрили за статтею “умисне заподіяння легких тілесних ушкоджень”. У лікарні показали довідку, де вказано, що у потерпілого закрита черепно-мозкова травма, струс мозку та гематоми”, – розповів він.

Водночас сам Барна вважає, що Мизерота володіє ставком незаконно і що водойма повинна належати державі.

1 comment

  1. старий гоцул

    Законно чи незаконно… А що, бити людину – законно ??? Ти б, Олеже, більше депутатською діяльністю займався, приїхав на округ, роз”яснив людям нахрина ти і всі однокоритники голосували за”медичну” реформу ?! Я ж три тижні тому просив всіх сімох депутатів тернопільщини : НЕ ГОЛОСУВАТИ ! Що Ви цим голосуванням хотіли доказати, що Вам всім похир люди, які Вас вибирали ?! Так ми тепер забираємо свої голоси від “таких дупутатів” що людей не слухають ! Нам не треба таких ! Розпочинаємо збір підписів за це діло, зловмисники Ваші знайдуться, допоможуть проїхатися по районах. Задовбали ! Ні разу за три роки не появляється на окрузі, громадську приймальню в Борщові тримає тільки “для близіра”, ніколи вона не відкривається, в Скала-Подільській – зовсім нема громадської приймальні народного депутата, хоч тут тільки в містечку 4,5 тисячі душ та ще 6 тисяч – в інших селах ОТГ, нема й годин і днів прийому ні депутатів облради, ні райради, нічого нема. Є чим займатися на депутатській ниві, тепер ще й ті ОТГ, приїдь, підкажи, порадь, допоможи. Йому ставка треба… Докажи що то неправильно, але – через суд. І все. Для того й суди існують в державі. Чи ти сам їм теж не віриш ?? А кому вірити ??? Ви з вашою “Солідарністю” однокоритників вже й ВІРУ в людей забрали !

Напишіть відгук