Тернополяни добре запам’ятали фільм “Брати” ,де одну з головних ролей зіграв інтелектуальний режисер нашого театру Олег Мосійчук. Для шанувальників таланту Олега Петровича повідомляємо, побачити режисера ви зможете в стрічці “Стрімголов”. Детальніше читайте 9 листопада.
Виконавиця головної ролі Дар’я Плахтій отримала приз за найкращу жіночу роль на Міжнародному фестивалі авторського кіно в Марокко (22-th Festival International du cinema d’Auteur Rabat)
Про це повідомляє сайт Державного агентства України з питань кіно.
За словами режисерки стрічки Марини Степанської, на цьому фестивалі всього кілька відзнак: відзнака журі, критиків, глядачів і два призи для акторів.
Як повідомляє Держкіно, Міжнародний фестиваль авторського кіно в Марокко проводиться щорічно, у столиці Марокко – м. Рабат. Цьогоріч фестиваль розпочався 27 жовтня, а 4 листопада вже оголосив переможців, серед яких і психологічна драма про події у Києві в наш час – «Стрімголов».
Нагадаємо, «Стрімголов» режисера Марини Степанської був представлений у головній конкурсній програмі 52-го міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах (Чехія). Стрічка створена компаніями «Інсайт Медіа» і «Татофільм» за підтримки Держкіно.
Крім того, «Стрімголов» відібраний до головного конкурсy кінофестивалю у Стокгольмі.
У широкий кінотеатральний прокат «Стрімголов» вийде 9 листопада.
***
СТРІМГОЛОВ / FALLING
Режисерка Марина Степанська
Країни: Україна
Рік: 2017
Тривалість: 105 хв.
Жанр: Психологічна драма
Виробництво: ІнсайтМедіа, Татофільм, за підтримки Державного агентства України з питань кіно
Продюсери: Олена Єршова, Володимир Філіпов, Алла Овсяннікова
Авторка сценарію: Марина Степанська
У ролях: Андрій Селецький, Даша Плахтій, Олег Мосійчук, Лариса Руснак, Крістіан Борис
Історія ірраціонального кохання двох маленьких людей під час великих змін в країні.
Антон – 27-річний колишній вундеркінд-музикант, що не зміг впоратися з покладеними на нього сподіваннями, повертається додому після кількарічного навчання в Швейцарії і п’яти місяців, проведених в психо-неврологічному диспансері під Києвом, де він лікувався від алкогольної залежності. На ці 5 місяців припадає “зима, що нас змінила” 2013-14 року. Тож нове життя означає для Антона не тільки відсутність друзів, колишніх звичок і справи всього життя – музики, а й будь-яких правил, за якими можна вписатися в нову реальність.
Катя – одна з тисяч дівчат, що винаймають мікрокімнати в кам’яних джунглях Троєщини, за два дні має їхати до Берліну зі своїм бойфрендом, німецьким фотокором. Випадкова зустріч Каті і Антона змінює все.