Після скандалів про не можливість будівництва біля палацу культури “Березіль”, влада міста Тернополя почала закривати очі на волю громадськості. Незважаючи на те, що була домовленість, не починати ніяких робіт.

Сьогодні вранці біля ПК “Березіль” робітники почали зводити паркан, розвалювати комунальну власність міста… На насипній землі, біля муру, який допомагає встояти “хрущовкам”, влада надала дозвіл збудувати офісні приміщення, яких нібито бракує… Насправді, більша половина приміщень палацу культури пустує роками…

3 comments

  1. Олег

    Приходьте сьогодні на 19 00 до “Березілю” де будова. Не дамо спаплюжити наше місто. Ми це і є влада не забуваємо про це!!!

  2. Анонім

    Олежику ! Таких незадоволених є повсюдно тисячі ! Зорганізуйтеся, хлопці, навіть через якійсь соцмережі, є ж форуми різні, друзі, контакти, номери телефонів… Чому в Німеччині чи в Швейцарії ТАКЕ Є НЕМОЖЛИВИМ. Там є СИЛЬНА СИСТЕМА обміну інформацією, навіть без офіційних ресурсів. Кожен німак (чи швейцарець, чи австріяк) десь в 2-3 клубах за інтересами. І не тільки П”ЮТЬ ПИВО, а ГОЛОВИ не пропивають, і по-ТЕМІ СПІЛКУЮТЬСЯ. В Швейцарії – взагалі кожен другий – воєннозобов”язаний, а дві третини населення – озброєні… Навіть під часи гітлерівської окупації чуть не цілої Європи – до Швейцарії – хіба проїздом (гроші поміняти). А вони й армію тримають мінімальну… Все решта (бойові розрахунки) розквартировані по-вулично, по домах. Харчування – теж дома. ДЕРЖАВА, а не хирня !! Нам треба ТАК !!!

  3. Михайло, 58 років

    Бачиш, Олежику, як серце рветься, і в пориві пошуку ПРАВДИ ти ніби й забув казки в садочку : по одному – прутик можна зломати нахрин трьома пальцями, але віника навіть тобі не під силу переломати. маючи дві руки й коліно. Розумієш ? Шукай “сообщников”, штурмуй сільраду ( не кулаками, А АРГУМЕНТАМИ, ФАКТАМИ, вони ж не такі “умні всі ті нероби”, повір. Туди пішли майже самий непотріб, але “тримаючі ніс за вітром”, що ще десь можна поживитися (за рахунок бюджету). Дармові гроші, ставки – добрі, жити – можна. Ніхто й ні про що не питає… Солідарні всі ! А ми з тобою -НЄ ! І маємо їм ДОКАЗАТИ як і що та де робити. Тільки треба трошки законодавчу базу собі “під скальп закоркувати” !. Зрозумів ? Нє ? То передзвони 097-675-17-14, дєд.

Напишіть відгук