111

У вівторок, 26 грудня, за участі в. о. Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун відбудеться відкриття унікального Центру політравми на базі Тернопільської університетської лікарні.

Структура Центру політравми:
– повністю реорганізоване приймальне відділення, складовою якого є відділення інтенсивної терапії для хворих з політравмою, операційний блок для виконання невідкладних маніпуляцій та хірургічних втручань при черепно-мозковій травмі, травмі грудної клітки, травмі органів черевної порожнини та скелетній травмі;
– відділення ортопедичного стаціонару з операційним блоком на чотири операційних, укомплектованих найсучаснішим обладнанням, що дає можливість виконувати високотехнологічні хірургічні втручання у пацієнтів з переломами кісток тазу, хребта та кінцівок. В структурі стаціонару працює підрозділ реабілітації, що займається реабілітацією пацієнтів з перших днів після травми до повного відновлення функції;
– відділення стаціонару торакальної хірургії, нейрохірургії, абдомінальної та судинної хірургії.

Персонал Центру політравми – це лікарі-хірурги різного профілю, які пройшли спеціалізовані курси UTLS (Ukrainian Trauma Life Support). Зазначений навчальний курс «Підтримка життя під час травми» базується на найсучасніших підходах до лікування травми.

1 comment

  1. Даник Михайло

    В”єбайте її такий ящур, щоб більше не пизділа… Ні про які Реформи. Потка припижджена, канадийка. Скажи, пані Супрун, скільки коштів було виділено в 2017 рочку Божому на медикаменти на цілу Тернопільську область ?? Хотів би знати ЧИМ щепила тебе ця пристойна медпрацівниця ?? Від якого вірусу ?? Від вірусу БАЙДУЖОСТІ – привезли вакцину ? Залишіть мені 2 – 3 дози !! Щипну- нащеплю очільника ТОДА, голову ОБЛРАДИ !! та нач. поліції області !! По одному защику в кожну, окрему, ДУПУ !! Ніц їм не буде, якщо та вакцина перевірена !! Сертифікат Є ??

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.