111

Журналіст тернопільської інтернет-газети “Про все” Борис Машлянка сьогодні побував на тернопільському ринку біля приміського автовокзалу. Нашого колегу здивувало, як в критому ринку гримить російська попса. Історію про цей випадок журналіст описав у Фейсбуці:”На овочевому ринку біля приміського автовокзалу є 56 торгове місце. продають хімію, каву і т.п. нічого особливого. виставили там колонки з яких гримить російська попса. поки купляв лимони, моркву – довелось прослухати зо три примітивні пісні москаликів. підзоджу до продавця, яка сидить за компютером і “міксує”.
питаю, чи знає дівчина де вона живе. бачу в очах нерозуміння. питаю чи знає, що в Україні війна.
-ну і шо ,- відповідає знахабніло.
-ви в курсі, що гинуть тисячі українців на цій війні, з Тернопільщини в тім числі, а ви пропагуєте в громадському місці культуру агресора. якось не файно….
-мужчина, йдіть своєю дорогою…
-а ви зміните репертуар?
–чого ви до мене вчепилися?!…
бачу молодичка починає істерити…
ще раз повторив про громадське місце…
обернулася спиною, приглушила музику…
пішов і я за покупками
за хвилин 10 знову чую на весь закритий ринок рашка рве децибели ..
знову поговорив з юною продавчинею…
притихла музика…
пішов до адміністрації ринку… пообіцяли вплинути… правда, один юний контролер заявив, а що тут такого…пояснив і йому різницю між приватним і громадським…
фотографувати несвідому юнку не став… може з часом зрозуміє…”

7 comments

 1. Аноним

  я б тобi. шановний. на мiсцi тоi продавчинi як би вмазала по мордяцi якимось горнятком з-пiд кави. щоб потiм не знайшов дорогу до дому. Нехай би мене посадили. зате ти б знав. що кожна людина вiльна слухати те. що iй подобаеться. Що ж ви за придурки такi. що над вами весь свiт смiеться? Через таких придуркiв вся украiнська нацiя зганьблена.

 2. Микола

  ви молодці. у нас в Чорткові в дворі ми по вашим статтям робимо політінформацію, що твориться в області, як Барна знову перекручує шиворот на виворот… тепер трохи позимніло, то один в одного здибаємося.
  дякую від себе і 4 моїх сусідів за небайдужість.
  ми так само перевиховали одну колишню вчительку на ринку… в публічному місці має бути український еталон правильної ділової української мови

 3. Іван, приватний підприємець

  я сам робив своїм сусідам, якщо свої радейка занадто гучно вмикають з нашим радіо чи мелодією. кажу – хочеш слухати цю маячню – вдягай навушники.
  і знаєте – перевиховав.
  більше року ніхто не псує наш куточок ринку Котломонтаж ватною музикою

 4. Amir Allozawr

  Такий реальний стан справ в Тернополі. При владі “ура-патріоти”, із ЗМІ й маршрутного ТВ йде навіювання, які ми всі єврооптимісти. А насправді не так воно просто, все складніше.

 5. Віктор, адвокат

  журналіст правий на 100%. громадське місце. трансляція ведеться там часто російською.
  моя сестра двоюрідна поруч торгує. каже, що це не вперше просили ту фіфу змінити пластинку.
  якби вона собі в навушниках чи вдома слухала- без проблем. якщо вдома, але після 23 години – викликається поліція за порушення громадського спокою
  У Тернополі міська влада заборонила вмикати музику російських виконавців у громадських місцях і транспорті. Таке рішення ухвалив виконавчий комітет міської ради у відповідь на електронну петицію городян, повідомляє сайт міськради.

  “Виконавчий комітет прийняв рішення зобов’язати всі комунальні, приватні та колективні підприємства, які здійснюють перевезення громадян України в межах Тернополя, припинити публічне відтворення аудіовізуальних творів за участю діячів культури, які внесені до списку СБУ. Таких осіб є 14. Окрім того, перевізникам заборонено відтворювати музику російських виконавців музичного жанру “шансон” та іншої російської лірики. Така ж рекомендація надіслана всім закладам культури, ресторанного господарства, клубам караоке, підприємствам та підприємцям Тернополя”, – розповів міський голова Сергій Надал.
  Тернополян просять повідомляти про факти порушення через веб-портал «Відкрите місто», або одразу міську раду. Цілодобова «гаряча» телефонна лінія – 1580.


 6. Author
  Олександр

  як можна в час війни слухати пісні окупантів. журналіст правий. я собі інколи російську КЛАСИКУ дозволяю слухати для роботи. але чесно – жодного задоволення. навпаки – прослухавши козацькі марші, кобзарів, особливо Компаніченка – аж душа радіє… не можу слухати москальню, відколи побував на похороні односельчанина

 7. Ігор Петрович, пенсіонер

  от якесь анонімне хамло готове патріотичному журналісту ще й писок набити. а от журналіст – СПЕЦІАЛЬНО не фотографував обличчя юної продавчині, щоб їй долю не скалічити.
  бачите яка різниця? поважаю Вас, Борисе, хоч і не знайомі з Вами
  повністю з згідний, що треба культурно привчати до української культури
  було б добре на ринку прокрути фільм “Кіборги”.. думаю, тоді російська попса сама по собі зникне з ринку…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.