Активісти Тернополя шукають мешканців вулиць Просвіти, Лесі Українки та Лемківської, які проти котелень на торфі

Поділитися

Громадські активісти Тернополя, які проти того, щоб у файному місті працювали котельні на торфі, хочуть подати позов до суду на оскарження рішення екологічної експертизи. Запроданці-чиновники погодили екогеноцид у Тернополі окремо по кожній котельні. Якщо за 10 діб рішення не буде оскаржено, у Тернополі котельні на торфі почнуть працювати. Минулого року вони “гріли” тернополян на 10% від потужності. Навколо них кілометрами можна було бачити чорний сніг, а мешканці всіх мікрорайонів Тернополя відчули неймовірний сморід. Коли “надалівська” радість почне гріти на повну, у файному місті не залишиться жодної вулиці і будинку, які не постраждають.

Активісти вже зібрали заяви тернополян фактично з більшості вулиць, де розміщенні котельні. Однак їм бракує до повноцінних заяв підписів (представника, який готовий подати і підписати підготований позов у суд) мешканців вулиць Бульвар Просвіти, Лесі Українки та Лемковської ( в районі “Універсаму”).

Активісти просять відгукнутися не байдужих мешканців Тернополя, оскільки через ймовірно куплене рішення в державної екологічної експертизи, окремі котельні зможуть запрацювати на Новий рік.

Зупинити екогеноцид потім буде не можливо!

Телефон для довідки 097-75-13-024

Патрульні оштрафували нетверезого громадянина з повітряними кульками

Схопити Саакашвілі: правовий лікбез