111

Громадські активісти Тернополя, які проти того, щоб у файному місті працювали котельні на торфі, хочуть подати позов до суду на оскарження рішення екологічної експертизи. Запроданці-чиновники погодили екогеноцид у Тернополі окремо по кожній котельні. Якщо за 10 діб рішення не буде оскаржено, у Тернополі котельні на торфі почнуть працювати. Минулого року вони “гріли” тернополян на 10% від потужності. Навколо них кілометрами можна було бачити чорний сніг, а мешканці всіх мікрорайонів Тернополя відчули неймовірний сморід. Коли “надалівська” радість почне гріти на повну, у файному місті не залишиться жодної вулиці і будинку, які не постраждають.

Активісти вже зібрали заяви тернополян фактично з більшості вулиць, де розміщенні котельні. Однак їм бракує до повноцінних заяв підписів (представника, який готовий подати і підписати підготований позов у суд) мешканців вулиць Бульвар Просвіти, Лесі Українки та Лемковської ( в районі “Універсаму”).

Активісти просять відгукнутися не байдужих мешканців Тернополя, оскільки через ймовірно куплене рішення в державної екологічної експертизи, окремі котельні зможуть запрацювати на Новий рік.

Зупинити екогеноцид потім буде не можливо!

Телефон для довідки 097-75-13-024

1 comment

  1. Даник Михайло

    Виступили, та й виступили… Ти що, голопупенко чи МЕР файного міста?? Раз люди ВИСЛОВИЛИСЧЯ, то ти що – проти ? Тоді – хто ти ?? Нахуй з площі, поки не відпиздили добряче! З платами за садочки – що робиш, дебіл ?? Приїду, ЯЯ відріжу !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.