Без Саакашвілі вже зась?

Поділитися

Кияни, чого боїмося? Прийти, поспілкуватися, щось обговорити. Знаєте, як Жванецький казав: – ” Може, щось в консерваторії підправити?”.
Михайло Саакашвілі зробив заяву, що на час новорічних свят РНС призупиняє активні дії. В той самий час він казав, що це марш не тільки РНС, а і усіх громадян, незадоволених діями цієї влади та бідкувався на недостатню кількість киян. 17 грудня було майже 6 000 киян та як би зі сцени на майдані було сказано про проблеми киян, а це тарифи, знищення історичної частини міста, руйнація малого бізнесу і т.д., то киян було б в рази більше. Чому нема районних рад? Районні ради це противага корумпованим райдержадміністраціям. Уявіть собі Грузію де є Президент, сотня парламентарів, а мерів міст призначають – нонсенс. В Києві, де проживає майже стільки людей, кільки мешкає у всій Грузії, є міський голова, сотня депутатів та призначенні голови райдержадміністрацій і все. Куди бідному киянину податися? Відповідь – на МАРШ.
В цей час на Майдані буде створюватись такий собі “антимайдан”, з кавою та цукерками “Рошен”. То давайте зберемося 24 грудня у парку Шевченка о 12 годині, пройдемо по Хрещатику та мирно поспілкуємося з носіями кави на Майдані.

Поради Блаженнішого Любомира перед Різдвом

На тернопільському ринку відновились бойові дії