111

Кияни, чого боїмося? Прийти, поспілкуватися, щось обговорити. Знаєте, як Жванецький казав: – ” Може, щось в консерваторії підправити?”.
Михайло Саакашвілі зробив заяву, що на час новорічних свят РНС призупиняє активні дії. В той самий час він казав, що це марш не тільки РНС, а і усіх громадян, незадоволених діями цієї влади та бідкувався на недостатню кількість киян. 17 грудня було майже 6 000 киян та як би зі сцени на майдані було сказано про проблеми киян, а це тарифи, знищення історичної частини міста, руйнація малого бізнесу і т.д., то киян було б в рази більше. Чому нема районних рад? Районні ради це противага корумпованим райдержадміністраціям. Уявіть собі Грузію де є Президент, сотня парламентарів, а мерів міст призначають – нонсенс. В Києві, де проживає майже стільки людей, кільки мешкає у всій Грузії, є міський голова, сотня депутатів та призначенні голови райдержадміністрацій і все. Куди бідному киянину податися? Відповідь – на МАРШ.
В цей час на Майдані буде створюватись такий собі “антимайдан”, з кавою та цукерками “Рошен”. То давайте зберемося 24 грудня у парку Шевченка о 12 годині, пройдемо по Хрещатику та мирно поспілкуємося з носіями кави на Майдані.

3 comments

  1. Даник Михайло

    Ви, панєнко Альона, один хрин будете сидіти в своєму окопі (десь на своїй кухні в “скворєчнику”) і споглядати із-под тишка… Диванна партія, хоч і не зареєстрована офіційно… Знаємо таких. А було б треба висловити “ярко” свою позицію – й не зможете, напевно…

  2. Михайло, 58 років

    Було ( 100 ) рочків тому гасло : Вся влада РАДАМ !! Було ? Так і має бути !! А призначЕнці – тільки для виконання функцій РАДИ кожного рівня зверху донизу… А то якась вся піраміда неправильна вийшла, треба все перевернути з голови на ноги. А поки-що – ногами треба й прийти. Всі бояться відкритості, “влада” – найбільше. Ніде нема “відкритої” громадської приймальні депутата любого рівня !! Це що – самодержавство ??! Хто скоріше дорвався до “корита”, як в стаді свиней ?? А слабшим що ?? Те, що дужчі свині недоїли ?? Чи як ?? Голова Нафтогазу – 2 млн.нривень в місяць, “антикорупціонери” самі собі премії виписують “за бездіяльність” по пів мілліона, судді КСУ, які “не вгледіли” за 21 рочок, що наприкінці Конституції пишеться про вибори в жовтні 1998 року, нижчі рангом прокурорчики – по 120 тисяч в місяць, голови ОТГ- по 15 тисяч, не рахуючи “оздоровлень” і всякої хрєні додаткової, і т.д., а медикам – НЕМА ГРОШЕЙ !! Та Вас, бляді, не треба з таким президентом – і гроші знайдуться !!! Немало вкрадено, але – ще можна знайти !! Видите звідки брати, і як зробити “бюджетне вирівнювання” ??? То – робіть так, щоб те все ВИПРАВИТИ !!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.