111


Не так давно, 12 грудня у Тернополі, адміністрація ринку “Аляска-Тер” заблокувала роботу підприємців. Інформація про скандальну ситуацію облетіла тоді всю Україну. Українці були шоковані як у XXI столітті можна опломбувати приватні кіоски і не дозволити людям працювати, які попередньо сплатили податки, оренду.

У наступні дні керівництво ринку дійшло до маразму – заварило усі ворота.

Тисячі тернополян, які дивились нашу онлайн-трансляцію, були шоковані.

Адвокат підприємців ринку “Аляска-Тер” Галина Саламандра розповіла про суть конфлікту з паном Ворко .

Змістовна частина конфлікту стала зрозуміла навіть не юристам. Тернополяни у своїх симпатія стали на сторону підприємців. Підтримали їх і депутати Тернопільської міської ради на останній сесії.

І ось сьогодні, близько 16 години на ринку “розпочались бойові маневри”. На всіх воротах ринку адміністрація розмістили будівельні блоки. У підприємців склалося враження, що ринок ніби готують до бойових дій. Такі укріплення влаштовують на блок-постах на російсько-українському фронті.

Охоронна фірма “Максіма”, яка виконала ці ганебні роботи, входить в орбіту мера Сергія Надала.

Через 25 хвилин після цих подій поліція ще так і не була приїхала за викликом на ринок. Про це розповів у коментарі журналісту тернопільської інтернет-газети “Про все” підприємець Ярослав Бойко. Він і встиг відзняти це відео.

 

1 comment

  1. Даник Михайло

    Ну то що : НАДАЛА за ЯЯ і до відповідальності…Спершу – перед депутатами, потім – перед всіма виборцями і ЗАКОНАМИ УКРАЇНИ !! Так скоріше прийде ПРАВДА. Там і бруківка “спливе” і ще багато чого з “такого керовання”…Вони бояться відповідальності і гласності !!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.