111


Працівники Тернопільського відділу поліції просять допомогти встановити особу причетну до злочину. Невідому особу підозрюють у крадіжці дитячого велосипеда з під’їзду багатоповерхівки, що в м. Тернополі по вул. Коцюбинського 5Б.

Подія трапилась в ніч з 26 на 27 листопада. Зловмисник шляхом вільного доступу викрав дитячий транспорт зі сходової клітки. Завданні збитки заявник оцінив в 2500 гривень.

Камера відеоспостереження зафіксувала крадія.

Правоохоронці звертаються до краян: якщо ви впізнали дану особу або знаєте його місцеперебування, чи інші деталі правопорушення, телефонуйте за номером у Тернополі 27-11-70, (097)-769-93-50 або на лінію “102”.2 comments

  1. Даник Михайло

    Хлопцям – богомольцям (дільничним поліції – в першу чергу ) :ВЗЯТИ НА ОБЛІК НЕПРАЦЮЮЧИХ всього Тернополя (щоб надалі, можна – й без НАДАЛА – місто було ФАЙНЕ). Разом з депутатами місьради – попрацюйте DOBRE !! І – через засоби “зв”язку” з громадськістю – ПРОВЕДІЛЬ РОЗ”ЯСНЮВАЛЬНУ роботу !! Що вже ЗИМА, ровери – на горища чи до підвалів треба попрятати !! Бо буде новий рік, будуть п”яні, то чому мають нетверезі люди шпортатися в свято в коридорах ??! Робіть щось ТОЛКОВО й грамотно ! Протоколи ще не закінчилися, як гроші на конверти ( для відповідей ) в Борщівській РДА ?? Нема, “попросимо” Діда Мороза – піднесе ! Але – вже подарочків НЕ БУДЕ, хіба – різка березова !

  2. Даник Михайло

    Хороше діло – відеонагляд !! Треба, по можливості – повсюдно таке гарне діло ЗАПРОВАДЖУВАТИ : на дорогах, в конторах всяких відомств !! Жулікам чи потенційним крадіям, хуліганам – навіть не треба окремо йти фотографуватися !! Браво, технічний прогрес !!! Все – відцифровувати !!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.