111

ПЕРЕД СВЯТАМИ ТЕРНОПОЛЯНИ ЗМУШЕНІ БУЛИ ПРОСТОЯТИ В ЧЕРГАХ НА ПОШТІ, БО БОЯТЬСЯ, ЩО ЦЕ ЗАКОНОДАВЧЕ ОДОРОБЛО ПІДПИШЕ ПОРОШЕНКО

Двоє нардепів з Тернопільщини – Роман Заставний та Тарас Юрик разом з Ніною Южаніною з “Блоку Петра Порошенка” втяли черговий маразм. Згідно їхнього законопроекту Верховна Рада України ввела податкові обмеження на ввезення товарів через кордон та їх пересилання. Нині діючі правила безмитного ввезення товарів в ручному або супроводжуваному багажі сумою до EUR500 (в аеропортах – до EUR1000) і вагою до 50 кг діятимуть для тих, хто був відсутній в Україні більше 24 годин і в’їжджає в країну не частіше одного разу протягом 72 годин.

Згідно з прийнятими Верховною Радою в ніч на п’ятницю правками до Податкового кодексу (Закон №6776-д), при більш частому в’їзді без податків можна ввезти товарів на суму тільки до EUR50.

Рада ввела також обмеження і на безподаткові пересилання товарів фізичним особам у міжнародних поштових та експрес-відправленнях: тепер їх може бути максимум три протягом одного календарного місяця сумарною вартістю до EUR150, тоді як починаючи з четвертої посилки вони вже будуть обкладатися податком, митом і акцизом.

Станом на сьогодні обмеження діє лише щодо вартості однієї посилки – EUR150. При цьому українці можуть надсилати їх будь-яку кількість.

Таке обмеження може вплинути на ріст ціна на товари імпортного походження – одяг, їжу, косметику та електроніку.

Закон набуде чинності в разі підписання його Президентом України, повідомляє watcher.com.ua

1 comment

  1. Михайло, 58 років

    ” НЕ ПОЛОЖЕНО !!”. Зате від торішнього лютого місяця (по Указу президента) – положено для всіх працівників дипконсульств держави Україна БЕЗПОШЛИННО !!! ввозити по 3 машини на рік (на одного порошенківця, якого “пустили попастися” зо поребрик. Але – за наш, державний бюджет. А в цьому році, літом, “прийняли” таке діло – що Нацбанк вже не має “ніякого діла” до безлімітного перерахування валюти в офшори чи в Швейцарію з Монаками !!! Панімаєш, казав старий Дмитро Даник, нехай з Богом спочиває ??!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.