Другу добу у Тернополі триває “війна” на ринку

Поділитися

У ніч з 11 грудня на 12 відбулось незаконне закриття ринку в мікрорайоні “Аляска”.Обурені підприємці, які сплатили орендну плату за грудень, закупили сезонний товар до свята Миколая, дали собі раду, відкривши бокові ворота.

За добу про маленький ринок, де заробляють собі на життя пів сотні сімей тернополян, написало і розповіло понад три десятки ЗМІ. Поки це не спинило Юрія Ворка та його посіпак.

Юридична спільнота Тернополя, послухавши аргументи адвоката підприємців Галину Саламандру, стала на бік людей.

Онлайн-трансляцію з ринку “Аляска-Тер”, яку проводила інтернет-газета “Про все”, переглянуло понад 3 тисячі 500 глядачів.

Сьогодні вранці підприємці знову застали зачинений ринок. Цього разу ворота заварили. Обурені тернополяни мають намір перекрити дорогу, звернутися до правоохоронних органів щодо незаконних дій охоронної фірми ринку.

Серед особливо радикальних настроїв є пропозиції розгромити приміщення адміністрації ринку, оскільки вона знищує роботу підприємців. Адже торгують на ринку не заможні краяни. Люди працюють, щоб просто вижити у наш складний час. А їх просто викидають на вулиці або змусять виїхати на заробітки…

Фото, відео – Олексій Станько

Браконьєрство у самому Львові

25 січня Володимир Вермінський спробує заспівати світові хіти