Кишеньковий злодій у Тернополі пограбував 21-річну жительку з Рівненської області

Поділитися

Майже не щодня на лінію «102» надходять повідомлення від мешканців Тернопільщини, які потерпають від рук кишенькарів. Заявники втрачають майно та кошти через свою недбалість.

Черговою жертвою зловмисників стала 21-річна жителька Рівненської області. Дівчина навчається в одному із навчальних закладів Кременця.

Допоки заявниця знаходилась на зупинці громадського транспорту, невідома особа майстерно викрала мобільний телефон, який вона зберігала у кишені верхнього одягу. Зникнення майна потерпіла виявила згодом та за допомогою звернулась до місцевих правоохоронців.

За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження відповідно до частини 1 статті 185 ККУ.

Поліцейські вкотре звертаються що мешканців та гостей краю, не забувати дотримуватись елементарних правил безпеки. Пам’ятайте, що ви можете не зауважити той факт, як за вами буде спостерігати зловмисник та чекати слушної нагоди, аби непомітно спустошити ваші кишені.

Перш за все, будьте уважними та в місцях масового скупчення людей, оскільки саме там найбільше трапляється злочинів.

Не носіть цінності у сумках, пакетах, видному місці. Найкраще це зберігати гаманці та засоби зв’язку у внутрішніх кишенях одягу.

Якщо ж ви все-таки стали жертвою кишенькових крадіїв, негайно телефонуйте на лінію «102». Вчасне повідомлення про злочин допоможе оперативно викрити і затримати зловмисників.

Чергове шахрайство в інтернеті

Титанік цивілізації