Папа наголосив, що молиться за мир в Україні

Поділитися

Сьогодні, у день Різдва Христового за григоріанським календарем, Святіший Отець звернувся до вірних цілого світу у своєму традиційному посланні «Urbi et Orbi». З центральної лоджії собору Святого Петра у Ватикані Святіший Отець закликав вірних «побачити в дитячих обличчях, особливо тих, для кого нема місця у “заїзді” сучасного світу», особу народженого Спасителя.

Згадуючи про страждання дітей, спричинених війнами та соціальними кризами у різних країнах світу, Папа Франциск також згадав про страждання українських дітей, котрі «разом з їхніми сім’ями страждають від насильства, породженого конфліктом в Україні, з його важкими гуманітарними наслідки, і ми молимося, щоб Господь якомога швидше дарував мир цій дорогій країні».

Понтифік також закликав усіх християн, за прикладом Пресвятої Богородиці, св. Йосифа та пастушків з Вифлиєму, «прийняти в особі дитятка Ісуса любов Бога, котрий заради нас став людиною», а також закликав докладати всіх необхідних зусиль, щоб «з Божою благодаттю сучасний світ став більш гуманним, гідним сучасних та майбутніх дітей».

Додамо, що відколи в Україні розпочалась війна, Святіший Отець неодноразово привертав до неї світову увагу та закликав до молитви за мир в Україні, повідомляє секретаріат Глави УГКЦ в Римі

Не стало науковця Богдана Лановика

У Бучачі перекрили дорогу через невиплачену зарплату