111

У Хоросткові, що на Тернопільщині, мандрівний цирк викинув верблюда! Вам не почулося. Працівники шапіто зібрали речі та поїхали, а тварину просто залишили посеред місцевого стадіону. «Перезимувати».

Готуються депутатські запити. На даний момент вдалося вияснити, що цирк приїхав з Грузії. Якщо це правда, то в Україні ще й вчергове наплювали на закон. Усім по барабану: від Мінкульту до Мінеко. Натомість, в парламент планують вносити правки, що повернуть шапіто у правове поле. Але-оп!

Таке відчуття, ніби усі давно на дні і тут знизу раптом постукали.

UPD. Виявляється, міська влада не тільки знає про ситуацію, але підтримує її.

От що каже міський голова Степан Гладун:
“У нас на стадіоні виступав грузинський цирк. Коли у них закінчився останній захід сезону, вони домовилися з місцевим підприємцем, щоб залишити у нього перезимувати верблюда та ламу. Проте через відлигу на стадіоні утворилося сильне болото, тому забрати верблюда неможливо. Звідти зараз важко виїхати. Фура перериє весь стадіон. Як тільки погода покращиться, ми перевеземо тварину.”

Панове міністри Євген Нищук та Остап Семерак, вам не здається, що це вже край і далі падати нікуди? Може прийшов час припинити знущання над тваринами і заборонити ці концтабори для звірів?

Олександр Тодорчук


4 comments

  1. Даник Михайло

    То нічого, верблядь перезимує. Похуй всякі гризуни, чи то пак, грузини. В нас своїх гризунів (громадського бюджету) дохуя – і нема кому їх залишити (напризволяще, як ту верблядь). Не хочуть самі ЙТИ НАХУЙ !! Що маємо діяти ? В суботу – приїде Олег (нардуп від 167-го виборчого округу. Може, він щось знає про такий ГЄМОРРОЙ ?

  2. Даник Михайло

    Та де, блядіна-верблюдіна, не приїде ! Пішов підарас якогось хрина прокурорські маєтки “пильнувати” ??!. Зробили його підлеглі долбойоби файне оголошення на сайті РДА – потка, нема ВРУна. Відпиздили ..вуя трохи, але – лишили, бо там -наші. Приказ – не можна вбити. Давай його сюда, неха “зробить” Звіт нардепа перед виборцем !! Тоді – побачимо!! Ви так робіть !..

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.