У Хоросткові мандрівний цирк викинув верблюда

Поділитися

У Хоросткові, що на Тернопільщині, мандрівний цирк викинув верблюда! Вам не почулося. Працівники шапіто зібрали речі та поїхали, а тварину просто залишили посеред місцевого стадіону. «Перезимувати».

Готуються депутатські запити. На даний момент вдалося вияснити, що цирк приїхав з Грузії. Якщо це правда, то в Україні ще й вчергове наплювали на закон. Усім по барабану: від Мінкульту до Мінеко. Натомість, в парламент планують вносити правки, що повернуть шапіто у правове поле. Але-оп!

Таке відчуття, ніби усі давно на дні і тут знизу раптом постукали.

UPD. Виявляється, міська влада не тільки знає про ситуацію, але підтримує її.

От що каже міський голова Степан Гладун:
“У нас на стадіоні виступав грузинський цирк. Коли у них закінчився останній захід сезону, вони домовилися з місцевим підприємцем, щоб залишити у нього перезимувати верблюда та ламу. Проте через відлигу на стадіоні утворилося сильне болото, тому забрати верблюда неможливо. Звідти зараз важко виїхати. Фура перериє весь стадіон. Як тільки погода покращиться, ми перевеземо тварину.”

Панове міністри Євген Нищук та Остап Семерак, вам не здається, що це вже край і далі падати нікуди? Може прийшов час припинити знущання над тваринами і заборонити ці концтабори для звірів?

Олександр Тодорчук

Домашній арешт не завадив тернополянину вчинити протиправне

Війна з торф’яними котельнями у Тернополі: чи скажуть екологи Сінгалевича ні?