В Україні нарешті виправлять дискримінацію родин померлих воїнів?

Поділитися

В порядку денному з пропозицією включити в план роботи ВРУ знаходиться законопроект №7330, яким запропоновано замінити назву «Високомобільні десантні війська Збройних Сил України» на «Десантно-Штурмові війська».
До цього законопроекту був зареєстрований альтернативний. Законопроектом №7330-1 додано пропозицію надати право на одноразову грошову допомогу членам сімей померлих після звільнення зі служби через поранення, контузію, каліцтво чи захворювання, набуті внаслідок участі в бойових діях протягом року після звільнення з військової служби.
Згідно чинного законодавства якщо учасник бойових дій помирає після звільнення зі служби внаслідок поранення або захворювання, пов’язаного з виконанням обов’язків служби і вже не має статусу військовослужбовця, його родина не отримує ні статусу, ні матеріальної допомоги.
“Юридична сотня” – об’єднання юристів, адвокатів та волонтерів-правників, які з липня 2014 року забезпечують правовий захист захисників України рекомендує прийняти проект №7330-1 або ж пропозиції проекту №7330-1 в частині ОГД інтегрувати в основний проект №7330.

Жінок-військовослужбовців в Україні пропонують зрівняти в правах з чоловіками

На Різдво і Новий рік з Тернополя до Києва курсуватиме два додаткових потяги