Президент Петро Порошенко підписав закон, що продовжується на 1 рік дію мораторію на продаж чи відчуження іншим способом земель сільськогосподарського призначення.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби глави держави 30 грудня.

Документ вносить зміни до розділу X «Перехідні положення» Земельного кодексу України, який Верховна Рада ухвалила 7 грудня.

«Реалізація закону дозволить забезпечити формування належного нормативно-правового забезпечення функціонування ринку земель сільськогосподарського призначення», — зазначено у повідомленні прес-служби.

Документ набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

1 comment

  1. Amir Allozawr

    Кріпацтво ??? Хто сказав, що ринок землі принесе благо українцям? Коли село майже знищене, процвітають агробарони і рейдери, в битві за землю ізраїльтяни повиганяли китайців і конкурують з російським олігархатом, всі, хто спроможний крутитись і працювати намагаються виїхати — виставляти землю на ринок? А хто купить? Автор статті застряг у перестроєчному минулому і сліпо вірить в неоліберальні байки про «вільний ринок» і «чесну конкуренцію». Хай автор зніме ліберально-глобалістичне полуду з очей — сучасна світова економіка не потребує традиційного українського дбайливого господаря, є агробізнес, де маркетинг значить більше, аніж технології, а родючість землі — не ікона. Стане вся земля «чиєюсь» власністю, можна буде переселятись в «негритянську гетто» для білих нігерів. Нічого парити людям голови ліберастичними мемами — досить глянути в якому стані село, і наскільки рвуться до господарювання ті, кому -45 р. Зрештою, не за ринок землі боролись наші повстанці.

Добавить комментарий