Поки ви думаєте 300 чи 400 грам ковбаси купити до “Олів’є”, Яценюк з Аваковим продали свій телеканал “Еспресо”

Поділитися

У суботу, 30 грудня 2017 року, в структурі власності телеканалу “Еспресо” відбулися зміни. Про це повідомляє прес-служба каналу. “Після підписання відповідних угод Арсеній Яценюк та Інна Авакова, які володіли 30% і 40% часток відповідно у статутному капіталі ТОВ “Аста Фінанс” (юридичної особи, що володіє 100% ТОВ “Голдберрі”, яке здійснює мовлення під логотипом “Еспресо”) відчужили їх на користь іноземного підприємства ATMOSPHERE ENTERTAINMENT, INC., зареєстрованого в штаті Нью-Йорк (США)”, – йдеться в повідомленні. Також, за даними каналу, зазначене іноземне підприємство придбало частину частки Лариси Княжицької у статутному капіталі ТОВ “Астра Фінанс” у розмірі 7,5%. “Унаслідок реалізованих угод Лариса Княжицька залишається опосередкованим власником 22,5% телеканалу “Еспресо”, 77,5% опосередковано володіє іноземне підприємство ATMOSPHERE ENTERTAINMENT, INC. Кінцевим бенефіціарним власником ATMOSPHERE ENTERTAINMENT, INC. є громадянин України Іван Жеваго”, – повідомили на телеканалі. Там також запевнили, що інформацію про зміни в структурі власності буде подано відповідним уповноваженим органам у порядку, передбаченому законодавством. “Телеканал “Еспресо” запевняє, що зазначені зміни не вплинуть на редакційну політику. Телеканал і надалі залишатиметься відданим заявленим цінностям і працюватиме над створенням якісних програм і розширенням своєї глядацької аудиторії”, – резюмували в прес-службі каналу. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що колишній прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк і дружина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Інна Авакова стали співвласниками телеканалу “Еспрессо”.

Екс-голова Кабміну, лідер “Народного фронту” Арсеній Яценюк продав 30-відсоткову частку телеканалу “Еспресо” американській компанії за майже 1,5  млн доларів США.

Про це повідомила прес-секретар політика Ольга Лаппо.

 “Вартість угоди з американською компанією ATMOSPHERE ENTERTAINMENT, INC., створеною у штаті Нью-Йорк, США, – 1 млн 465 тис 281 доларів США”, – написала вона у facebook.

Дружина глави Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова Інна продала свою 40-відсоткову частку телеканалу “Еспресо” за майже 2 мільйони доларів США.

Про це Аваков повідомив у Twitter.

 “За 40% частку каналу за повністю прозорим і “білим” контрактом, що пройшов комплайнс в американському і українському банках моя дружина отримала на рахунок в українському банку 1 мільйон 953 тисячі 708 доларів”, – написав Аваков.

Він додав, що з цієї суми податкові виплати до бюджету складуть близько 9 мільйонів 700 тисяч гривень, а зміни майнового стану родини відобразить в електронній декларації за підсумком року.

Запис української шахістки Анни Музичук у Facebook став найпопулярнішим постом року

В Україні продовжили земельне кріпацтво ще на рік