111


Ранок вівторка почався з повідомлення Давіда Сакварелізде про те, що силовики намагаються зламати двері квартири колишнього голови Одеської ОДА, а наразі голови “Руху нових сил” Міхеіла Саакашвілі.

Працівники ГПУ і спецпідрозділ Альфа прийшли до Саакашвілі у рамках справи щодо колишніх українських політиків-утікачів. Приводом стали заяви деяких таких утікачів про те, що вони фінансують акцію РНС під парламентом.

Сам Саакашвілі заліз на дах. Але його звідти забрали і затримали. За даними СБУ, йому інкримінують порушення за ч 1. статті 256 – Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності.

Машина, у якій Саакашвілі намагаються вивезти, заблокована на вулиці Трьохсвятительській. Активісти намагаються не випустити її, повідомляє Українська правда.1 comment

  1. Даник Михайло

    Я слідкував сьгодні ( і вчора за розвитком подій) – і неоднозначно Вам скажу : не можна, який би він не був – пиздіти, а тим більше (*здіймати руки проти Міхо !!). Нехай скаже !!! Петре, вже йди на хуй !!Знаєш куду зЙобуватися (де для тебе границя відкрита ??). Зйобуйся, бо ти мене вже “достав” своєю “піздьожью” !! Зрозумів ? Чи дати в чоло ?? Я й це вмію !!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.