111

Не секрет, що молодь України підтримує Святослава Вакарчука на майбутніх виборах президента, хоч сам співак навіть не заявляв про бажання. Побачивши, що соліст “Океану Ельзи” займає третє місце в усіх опитуваннях соціологів протягом останніх трьох місяців, регіонали та інші недобитки бандюковичів швиденько почали пропихати проросійського коміка Зеленського.
95 квартал вже навіть має свою партію «Слуга народу» з однойменного телемила.
Це робиться для того, щоб наступного року розповідати байки, що Вакарчук не має команди, а ось криворізька обслуга Вілкула -Коломойського має успішну партію, в яку вступить масово молодь Сходу, як це вже було з УДАРом Кличка.
Більшість нинішніх політиків українці сприймають як злодіїв. Тому цілком логічно, що найбільший запит і підтримку в суспільстві матимуть нові обличчя в політиці, але які розкручені в своїх сферах.
Ймовірно, риги підключать до роздроблення рейтингу Вакарчука “козирного валета” – коміка Сергія Притулу, який є зятем регіонала Сопельника
Нам цікаво, кого з цих двох відомих осіб – Святослава Вакарчука і Володимира Зеленського ви готові підтримати на виборах
Проте це тільки наш погляд на ситуацію. Кожен має думати власною головою, звичайно.

Кого ви готові підтримати на майбутніх виборах Президента України: Вакарчука чи Зеленського?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...

4 comments

  1. Даник Михайло

    Навіть не читаю… Нахуй і того і того !! Не провіряйте людські настрої, панове ! Бо інакше діло – на сцені… Інакше – в житті ! Ми навіть не знаємо команди “спеців” хто має виконувати СОЦІАЛЬНІ ЗАВДАННЯ- ВИКЛИКИ ?? Не смішіть людей (думаючих) ? Йдіть в ЖОПУ з своїми передчасними ЗАПАТАННЯМИ ! Це кому, Барні “понадобилось” прощупати суспільний настрій в області ?? Скажіть, що я його воз”єбуі ВОЗРАДУЮСЯ !!
    Маєте таке право !! Живете на Тернопільщині а не в барно-барановській ґубєрнії ?? Я – з Вами !!

  2. Даник Михайло

    Нахуй і того і того. Шукаєте шкварків : так от вони – на громадянській позиції навіть не Юлька, а – Мураєв, Гриценко, отой що вміє толково все розшифрувати, як він, курва, жид, але – наш, старий, але грамотний дохуя, що на ньюз-ван з Мураєвим, отой, та ще парочка незаангажованих. А те все решта – одна пиздьож, для красного словечка. Юлька понабирала долбойобів, що вже маючи реальну владу – не можуть Широкіф калабані за рік часу позасипати !! Нахуя вони мені навіть на перехід ? Не хочу. Юля, в Борщові твій один долбойоб “окопався”. Забери його кудись в дупу. Нахрин ту палатку агітаційну було розкладати (за нього). Згинув Борщів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.