19 січня медики проведуть “День ізраїльської медицини” у Тернополі

Поділитися

19 січня медики проведуть «День ізраїльської медицини» у Тернополі. Захід організований Павлом Фельдблюмом, головою Наглядової ради об’єднання іудейських організацій України та Бориславом Березою, Почесним президентом Єврейського фонду підтримки України, пройде під патронатом Почесного консула держави Ізраїль у Західному регіоні України Олега Вишнякова. В рамках «Дня ізраїльської медицини» будуть проведені консультації, майстер-класи, семінари та лекції для лікарів.

«Цим візитом ми хочемо підкреслити своє позитивне ставлення до України, підтримати її на шляху змін. Так чи інакше ми всі потроху українці, маємо коріння звідси» – розповіли лікарі.

Кожен з медиків – професіонал у своїй сфері. Це – досвідчені практики: кардіолог Алекс Штурман, ортопед Михаїл Райхель та окуліст Валерій Берсудський. Вони – відомі ізраїльські лікарі, викладають в університетах, подорожують світом із гуманітарними місіями.

«Мета заходу – поділитися досвідом з українськими колегами, відповісти на їхні запитання, дізнатися більше про тутешню медицину. А також просто познайомитися для розбудови взаємовідносин», – наголосили лікарі.

«Ось ще одне підтвердження того, наскільки ізраїльські вихідці з України переймаються її долею. Лікарі просто у свою відпустку приїхали поспілкуватися з українськими колегами, підтримати їх. Справжня щира дружба між нашими народами – існує і стає міцнішою завдяки таким заходам, які, сподіваюсь, стануть доброю традицією», – відзначив Почесний консул Держави Ізраїль у Західному регіоні України Олег Вишняков.

Зазначимо, що серед подальших планів – провести «Дні ізраїльської медицини» в інших містах України.

Говорили, балакали – сіли, та й заплакали

Колективне звернення до Петра Порошенка, Володимира Гройсмана та Андрія Парубія