111

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області 2 січня за результатами тендеру замовила ТОВ «Авакс Проф» послуги з експлуатаційного утримання автодоріг державного значення на 249,08 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Послуги замовили на 2018 рік для ділянок доріг загальною протяжністю 308 км:

 • М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка км 77+319 – 144+857,
 • Р-39 Броди – Тернопіль км 31+586 – 72+224,
 • Р-41 Обхід м. Тернополя км 12+441 – 26+943,
 • Т-09-03 Галич – Підгайці – Сатанів км 12+722 – 85+128,
 • Т-20-06 Городище – Зарваниця – Бучач км 0+000 – 55+900,
 • Т-20-13 Почаїв – Зборів км 0+000 – 57+282.

За кошторисом, ямковий ремонт асфальтобетонного покриття товщиною 50 мм коштує 74-168 грн./кв. м із розламуванням та обрубуванням країв та 52-110 грн./кв. м – без них. Восени на тендері Криворізького міськвиконкому він коштував принаймні удвічі дорожче – 302-322 грн./кв. м.

Гарантійний строк на будівлі та споруди експлуатаційної та автотранспортної служб складає 12 років, на земляне полотно – 10 років, на мости, основу дорожнього одягу і цементобетонне покриття – 8 років, на водопропускні труби і регуляційні споруди – 6 років, на дорожнє огородження і розмітку полімерною стрічкою – 5 років, на асфальтобетонне покриття і розмітку пластиком – 3 роки, на знаки і напрямні стовпчики – 2 роки, на інші роботи – рік, на розмітку фарбою – півроку.

На заробітну плату піде 11,12 млн грн., тобто чотири відсотки загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще два відсотки – 4,34 млн грн.

Ціна угоди на піввідсотка нижча від очікуваної вартості закупівлі в 250,07 млн грн.

Конкурентами були ДочП «Тернопільський облавтодор» і Тернопільське міське шляхове ремонтно-будівельне підприємство «Міськшляхрембуд», причому ніхто не знижував ціну під час аукціону.

Тернопільський «Авакс Проф» належить Олександру Григоровичу Ярмоленку, котрий значиться підписантом ТОВ «Сакура Плюс» Дмитра Олександровича Ярмоленка. Першою фірмою керує Наталія Грохола, а другою – Наталія Гавриш.

Раніше співзасновником переможця була дружина Олександра Ярмоленка Ольга Ярмоленко, яка зараз є заступником начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міськради.

У серпні 2016 року «Авакс-Проф» виграв два тендери УКБ Тернопільської ОДА щодо капітального ремонту доріг по вул. Енергетична та вул. Лесі Українки в місті Шумськ. У січні 2017 року поліція розпочала кримінальне провадження щодо цих підрядів. Воно стосувалося привласнення бюджетних коштів шляхом складання фіктивних актів виконання робіт із завищеними обсягами та об’ємами, тоді як роботи не були виконані у повному обсязі. У вересні 2017 року суд надав поліції доступ до документів про рух коштів фірми у банку ПУМБ. Відтоді нових ухвал по справі у судовому реєстрі не було.

Наші гроші

3 comments

 1. Даник Михайло

  Цікаво, які ще ділянки автодоріг області планують РЕМОНТУВАТИ ?? Я вже звертався офіційно та через газету, щоб не забули за участок дороги в самому місті Теребовлі (там – стара бруківка, але важкими машинами так розбита, що меншими машинами їдемо як по шиферу поперек. Сама міська рада м. Теребовлі – не має наразі таких коштів. Треба, щоб область їм допомогла, бо тією ділянкою дороги ЇЗДЯТЬ ВСІ !! І Барна з Овчаруком – ТЕЖ !!! Їхні родичі – на півдні області. Але нам – треба частіше їздити, тому й всяко просимо “своє” начальство : на початку фінансового року – “перекрайте” бюджети на ремонти доріг області ТАК, щоб поремонтувати той відрізок. Там – і об”їзд тимчасовий можна організувати !!! Продумайте ЯК та зробіть, панове начальники !

  1. гори в пеклі депутат й....ий

   всі вони підераси й****ні,їхні діти і вони будуть горіти в пеклі,крадуть мілярди а в тебе 3 спеціальності і немає роботи,а якщо й є то ти думаєш як вижити на 8 000 тис бл###ь,горіти падлам а наайбільше їхним дітям щоб так само мали як і ми а не нюхали кокаїн в англіїї в універі за наші гроші,с….ки

 2. Даник Михайло

  Всі ті “конкуренти” на тендерах – з одної хати ! Чому, коли зайдеш на сторінку Тернопільського Облавтодору : в кожній стрічці – відкривається – новий керівник (директор)?? То директор п.Іваниця Ю.П., то – Гаврилюк В.Ф.. то – Терновиий І.В., а на тендерах “самий спритний” Костюк Іван Олегович ??? Звести ці всі структури – до ОДНОГО ЗНАМЕННИКА !! Об”єднати все – в одну фірму (як було за радянщини) через ТОДА, облраду, ВРУ чи КМУ разом з держреєстраторами !! ОДИН ВІДПОВІДАТИ ПОВИНЕН за все на всю область, тоді буде з кого спитати !Не буде більше не облаштованих НОРМАЛЬНИМИ ДОРОЖНИМИ ЗНАКАМИ таких складних участків доріг області, який Є в Нагірянці та йому подібних. Є в області така служба, яка перевіряє всі участки автодоріг області і дає приписи де і які дорожні знаки встановлювати ? Там, в Нагірянці на спуску – швидкість має бути обмежена до 30 км/год !! Є таке ? Хто тепер має СИДІТИ і за що ? Є в його посадових інструкціях таке, як забезпечення безпеки руху на дорогах?? Всюди – БАРДАК, якого світ не видів, а Барни з баранами – живуть припєваючи ! Звіти перед громадськістю – не роблять (чомусь ?), Громадські ради ні в ТОДА, ні при РДА – не працюють, нічого тим “керовникам” не кажуть-приписують, бо – “прикарманені” давно !! Оновляти щороку список членів Громадських рад. І вся їхня діяльність повинна бути ПРОЗОРА !! Є сайти, є – преса ! Все є, бажання щось відповідально робити – НЕМА ! Он, перед 1 груднем торік “приймали” виконану роботу по КАПРЕМОНТУ МОСТА (перед Скалою-Подільською). Присутні – обидва Барни, голова місцевої РДА Юзьків Л.В., шофер – і все ! Жодного прекдставника від громадськості, від автомобілістів краю чи місцевих ! Жодного ! Лєнточки перерізали, шампанське пили, напевно, а ПІД”ЇЗД та З”ЇЗД з того моста – не 5 см ВИЩИЙ від рівня старої дороги. І не виїдеш навіть на швидкості 45-50 км/год на міст (відремонтований), щоб не цокнуло зубами ! І щоб не згадати незлим тихим словом про маму тих, хто РОБИВ, а ще більше – тих, ХТО ПРИЙМАВ ВИКОНАНУ РОБОТУ !! “Пішло” на ремонт 10 млн. 390 тисяч гривень (з людських податків та з податків підприємців), в той час, коли – дефіцит держбюджету в державі, бо ще йде війна. За 42 метри погонних половини мосту !!! Відбійники на іншій половині мосту – досі не встановлені, на під”їзді до моста з однієї і другої сторони ! Дор. знаки про зменшення швидкості руху і попереджувальні – про ремонт дороги – досі нема кому позабирати ! Нащо ? Гроші – забрали, знаки “входять” в кошторис !! Де ті антикорупційщики ? Чим займаються ? Поліція тут – не справиться, хіба з спецами з СБУ !! То – дєйствуйте !

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.