111

Сьогодні громадськість Тернопільщини дізналася, що керівник уряду, який утримується на наші з вами податки приїжджає до нашого краю. Яка причина візиту – не повідомляється. Сайт Тернопільської облдержадміністрації просто відключили, а на веб-ресурсі Кабміні не названо причини.

Дивно, чи не так?

Звичайно, “столична “Прислуга” не скористається “Інтерсіті” в цілях економії бюджетних коштів в час війни, а “відвалить” пів мільйона за авіапереліт однієї дупи. Щоб та дупа не репнула під час посадки, з оплачених нами податків утримується тернопільський аеропорт, де не літає жоден літак, а ось уже два роки возять задниці Порошенко з Гройсманом.

Про деталі поїздки Гройсмана – читайте згодом.
1 comment

  1. Даник Михайло

    Нічого, хлопці : все тайне рано чи пізно – стає явним. Шило, як ьи Ти його не завертав в ґазету (ганчірку) – все одно вилізе. Все ТАК (хриново) не буде, не падайте духом. От, духу ПРАВДИ якраз нам тепер саме більше бракує (після Єднання Західної та Східної України, а вірніше – імітації цього ж єднання). Якщо ми такі добродушні, платимо подушне, тобто в вигляді податків утримуємо цю “владу” не дуже народну, бо за народ вона чомусь все частіше забуває, а нагадується десь за 3 – 4 місяці до перевиборів, то чому – коли війна на Донбасі, є багато перебіжчиків, переселенців, переміщених осіб, коротше знедолених протистояннями олігархів, що “вилилося” в втрату домівок, майна, життів людських – чому МИ не зробили ІНВЕНТАРИЗАЦІЮ ПУСТИХ ХАТ по селах та селищах, не передали ці реєстри органам виконавчої влади (не нами створеної, а – президентом), а влада мала б в якості допомоги ЗАПРОПОНУВАТИ тим сім”ям та особам зі Сходу – такі умови і таку місцевість, де би вони могли хоч трошки передихнути, поки вляжеться буря і пил від неї по перерозподілу між олігархами майна на тій території ?? Чому ? Що, для цього багато мозґів в головах ТРЕБА ?? Хіба мало є в нашому, відсталому, слаборозвинутому в економічному плані всяких голів ?? РДА, райрад, сільрад, облради, всяких партій і партєйок – всі хочуть бути головами ! Навіть в Громадській раді при ТОДА – подивіться скільки голів, а такого чомусь ніхто не запропонував ! Чому ? Та тому, що ті “голови” – тільки для проникнення в держструктури, в пошуках доступу до струмочків розпилення коштів з держбюджету ! Який від них толк в державі ?? Казав мені колись ще старший від мене москалиско : “для поддержания штанов”. Так воно і Є, на жаль.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.