111


На Камчатці після привітання уйла згоріли в центрі міста під новорічною ялинкою совдепівські Снігурка з Дідом Морозом, на Сахаліні згоріла новорічна ялинка. Владивосток залишився без електрики через петарди.

3 comments

  1. Михайло, 58 років

    Зашибісь попили ті уйли !!! Видно – “Сибірську” вживали !! Я пив (в Пітері, 60% чи обротів мала), кортше – навіть на морозі ніч буде лежати на снігу – і не пукне скляна бутилка . То сибіряки – геологи “предложили” своєму уряду таке зробити (один їхній абориген і дооообрий ґурман “по этой части” привідкрив мені такий “секрет”. Мусив і я випробувати. Оцінка – добре, тільки нам треба – меншими мензурками, бо буде те, що після МЕДОВУХИ !!! Тримаймося купи й БУДЬМО МОЦНІ (як обценьґи) !!! Так Гриць Драпак мені казав. Вам не казав ??А, то чо, закликайте його десь на сцену !! Просіть, не баріться…

  2. Реднек Горинович

    Цікава новорічна традиція. Треба в Тернополі повторити.

  3. Amir Allozawr

    А дійсно – в Північній Америці на урочистостях спалюють хрест, в Китаї на свята шмалять феєрверки, а в Північній Євразії новий звичай – спалення ялинки. В Новосахалінську під ялинкою згоріли Дід-мороз та Снігуронька, в нас, в Тернополі, модна спалити Сантаклауса і фігуру Надала.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.