111

З 1 лютого з перевізниками-порушниками договірних умов буде припинено співпрацю.

Усім перевізниками вручено офіційні листи про розірвання договорів, оскільки ті не надають якісних послуг з пасажирського перевезення у місті та не виконують умов договору.

Протягом тривалого часу ми намагалися дійти порозуміння з перевізниками, аби забезпечити максимально якісне транспортне сполучення у місті. Натомість кожного дня отримуємо все більше скарг від тернополян щодо недотримання норм та вимог перевезення пасажирів, що водії не дотримуються графіків роботи та завчасно з’їжджають з визначених маршрутів, спостерігається перевезення пасажирів понад максимальну кількість, передбачену технічною характеристикою транспортного засобу, недотримання та ігнорування електронної системи оплати за проїзд, зокрема фальсифікація квитків та відмова приймати оплату за проїзд електронними проїзними картками, тощо.

Управлінням транспорту було проаналізовано стан виконання умов договорів, які були укладені з перевізниками на підставі проведеного конкурсу. Враховуючи цей аналіз, було виявлено цілий ряд вищезгаданих порушень.

Відтак, 22 січня, за десять днів до дати розірвання угоди, усім приватним перевізникам було вручено офіційні листи-повідомлення про припинення їхньої діяльності з 1 лютого. Ті перевізники, які протягом цього часу зможуть забезпечити виконання умов, які передбачені конкурсом та договором, будуть допущенні до подальших перевезень.

Починаючи із завтрашнього дня, 23 січня, працівники правоохоронних та інших контролюючих органів будуть проводити рейди щодо перевірки усіх перевізників та водіїв маршрутних таксі на дотримання умов договору та законодавства України.

До слова, наразі ми ведемо активні перемовини з банком щодо отримання кредиту на придбання 40-50 транспортних засобів для перевезення пасажирів, щоб створити єдину муніципальну транспортну систему.

Сергій Надал

1 comment

  1. Даник Михайло

    Там, “де спостерігається” перевезення пасажирів понад максимальну кількість, дозволеному на транспортний засіб – ЦЕ Є ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ РОЗДУМІВ Надала та членів виконкому : ТРЕБА ПРОСТО добавити ще один чи кілька автобусів на той маршрут !! Все легенько вирішується, треба “включити мозґи”. А те, що місьрада таки введе оплату електронними картками – я навіть не сумніваюся ₴!! Так має бути, бо так є всюди, навіть там, де я був – в Польщі та в Росії. Хто бував в Італії, Німеччині чи Бельії – те саме скажуть. Це – вимога часу. І хто з перевізників цього не розуміє – позбавляти Ліцензії (дати людині можливість поїхати туди на заробітки, і там одночасно – потренуватися та придивитися). Міськраді – закупити хоча б з 10 автобусів, щоб було чим підмінити “нєродівих та упорних”, потім передасьте тролейбусному парку чи якійсь своїй структурі в місті, яка має нормальні автобуси і гормальних водіїв. Потім ! А зараз – забезпечити перевезення пасажирів, без збоїв графіків перевезень !! Бажаємо успіху, швидких та єдиноправильних рішень в цій ситуації. Слава ФАЙНОМУ МІСТУ і його меру !

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.