“Людською мовою” це означає, що так звані інвестори не можуть зрозуміти, чому управління екології зреагувало на судове оскарження сфальсифікованих екологічних експертиз та діє згідно закону, у якому чітко вказано у випадку судового спору призупинити процес видачі дозвільних документів.
Про те, що жоден тернополянин не хоче дихати смородом торф’яних котелень та отруювати себе і дітей – навіть не згадуємо, бо це всім зрозуміло, крім Сергія надала і його посіпак, які вклали понад 100 мільйонів гривень і хочуть тепер заробляти на здоров’ї тернополян.
Приходьте до суду ( вулиця Острозького, 20) , воно того варте, бо лише особистий контроль впливає на “недолюстрованих”