111


Днями у Тернополі журналісту інтернет-газети “Про все” пощастило почути виступ надзвичайно патріотичного і актуального для сьогодення вертепу.

Негативні герої цього дійства – Сталін, уйло, “царіца” та різноманітна нечисть розмовляли російського мовою, а інші персонажі – позитивні – виключно українською.

На думку одного із учасників різдвяного дійства – Богдана Бутковського – необхідно допомогти українцям усвідомити, що слідом за російською мовою на нашу землю приїдуть танки “защіщать рускій мір”.

У вертепі беруть участь місцеві студенти та зі столиці, учні і молодь, яка вже працює.

До речі, лише після коротенького інтерв’ю “Сталін” зізнався, що він – депутат Тернопільської обласної ради від “Свободи” Богдан Бутковський.1 comment

  1. Михайло, 58 років

    Хто чий друг (чи недруг) – скоро будемо бачити, як після свят “поділять” дороги між владоможцями на загальнореспубліканського та місцевого значення дороги, щоб ми зорієнтувалися ХТО ЯКУ ДІЛЯНКУ ДОРОГИ МАЄ УТРИМУВАТИ та РЕМОНТУВАТИ !! Бачу, бана С.С. вже хоче поближче до людей бути, щось на подобу щотижневого звіту починає демонструвати… Ну – ну…Діждемося завершення свят. Побачимо чим вони там переймаются ще, крім колядок. Розпитаємо хто й скільки наколядував (за минулий рочок Божий) ??? Звіти треба робити, пане голово !!! Ще ні разу не виходив з звітом еа широку публіку ! От така важка й публічна Ваша ноша на посаді публічній ! Не завидую Вам…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.